Dwie skradzione hybrydowe toyoty auris zatrzymane w Świnoujściu

  • 14.05.2019, 22:46
  • Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
Dwie skradzione hybrydowe toyoty auris zatrzymane w Świnoujściu
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej i Straży Granicznej zatrzymali dwie skradzione w Szwecji hybrydowe toyoty auris. Auta zatrzymano po zjeździe z promu. Wartość aut szacuje się na 180 tys. zł.

Samochody przewoził w naczepie ciężarówki 52-letni obywatel Ukrainy, który zjechał
z promu przybyłego ze Szwecji. Mężczyznę do kontroli drogowej zatrzymali wspólnie funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej i Straży Granicznej w Świnoujściu.

Dane przewożonych pojazdów sprawdzono w Systemie Informacyjnym Schengen Funkcjonariusze ustalili, że toyoty wyprodukowane w 2016 i 2018 r. zostały trzy dni wcześniej skradzione w Szwecji. Oba samochody zostały zatrzymane. Ich łączną wartość oszacowano na 180 tys. zł. Kierowcę ciężarówki przesłuchano w charakterze świadka
i zwolniono.

Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej
w Świnoujściu.

Materiał filmowy: https://www.morski.strazgraniczna.pl/mor/aktualnosci/32850,Kradzione-hybrydy-w-naczepie-ciezarowki.html

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe