NEWSLETTER

  • 13.05.2019, 21:12
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Mamy to! Po raz kolejny możemy liczyć na wydatne wsparcie od przyjaciół z Pomorza Zachodniego. Z przyjemnością informujemy, iż podpisaliśmy umowę z Województwem Zachodniopomorskim o współpracy w zakresie promowania regionu.

Projekt dotyczy promocji poprzez rozgrywki ligowe najwyższych krajowych klas drużyn piłki nożnej z województwa zachodniopomorskiego. W ramach kooperacji otrzymamy środki finansowe od Urzędu Marszałkowskiego, które zostaną spożytkowane na cele statutowe Pogoń Szczecin S.A.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/promujemy-z-pomorzem-zachodnim/

 

Wydawać, by się mogło, że finansowanie społecznościowe staje się coraz popularniejszą formą wsparcia w piłce nożnej. Za przykład może służyć Wisła Kraków, która bezsprzecznie zrealizowała największy projekt w naszym kraju. Dość powiedzieć, że zbiórka na funkcjonowanie klubu pozwoliła zebrać niebagatelną kwotę czterech milionów złotych. Gdyby nie regulacje prawne, najprawdopodobniej byłaby ona jeszcze wyższa.

 

W inicjatywie wzięło udział 9,1 tys. akcjonariuszy, którzy nabyli ponad 40 tys. akcji. Klub, w zamian za wsparcie, oferował atrakcyjne pakiety dla kibiców – m.in. kolację z zarządem, bilety okolicznościowe, udział w treningu, wiślackie gadżety, koszulki meczowe czy miejsce w SkyBoxie. Tym samym część Wisły Kraków niejako trafiła w ręce kibiców. Niejako, ponieważ trudno jednak rozpatrywać to w kategoriach inwestycji biznesowej. Chodziło o coś zupełnie innego.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kibice-na-ratunek-klubom/

 

23 maja, godzina 9:00. To data, którą koniecznie należy zakreślić w swoich kalendarzach. Wtedy też będzie miało miejsce nasze kolejne śniadanie biznesowe. Tradycyjnie odbędzie się ono w budynku VIP na Stadionie Miejskim Pogoni Szczecin.

 

Od samego początku idea stworzenia platformy swobodnej wymiany myśli i korzyści biznesowych była dla nas przejrzysta i jasno określona. Chcieliśmy kojarzyć rzeczywistość sportu z biznesem, aby ułatwić przedsiębiorcom kooperacje i sprawniej kojarzyć wasze wspólne sprawy. Już teraz wiemy, że mamy realne argumenty potwierdzające tezę, iż funkcjonuje to zgodnie z planami.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sniadanie-z-moca/

 

Taki dokument, stosowany w większości zakładów pracy, zawsze zawiera dane osobowe, a więc tym samym powinien spełniać wszystkie wymogi związane z przepisami RODO.

 

Co ważne, pracodawcy nie mają obowiązku prowadzenia listy obecności. Jej istnienie zależy więc od gestii przedsiębiorstwa, czyli polityki firmy. Zazwyczaj zawiera ona imię i nazwisko, datę, miejsce na podpis oraz zakres godzin pracy w danych dniach. Może to jednak zaistnieć w każdej innej formie – byleby tylko zostały zachowane pewne obostrzenia.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/czy-twoja-lista-obecnosci-jest-zgodna-z-prawem/

 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!

 

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe