XXV lecie OREW i WZT w Gryficach

  • 10.05.2019, 22:29
  • str
mvi_1744.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
We wtorek 7 maja Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy i Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzone przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Gryficach świętowały jubileusz 25-lecia. Obchody jubileuszowe zostały połączone z Dniem Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie.

Uroczystości rozpoczęły się okolicznościową Akademią w Gryfickim Domu Kultury z udziałem przedstawicieli władz samorządowych, służb mundurowych zaprzyjaźnionych instytucji i organizacji, przyjaciół od lat współpracujących z placówką i oczywiście podopieczni wraz z rodzicami i opiekunami.Na wstępie podopieczni zaprezentowali program artystyczny ilustrujące formy zajęć, misję i historię placówki.

Jak na tak zacny jubileusz przystało nie zabrakło życzeń upominków i słów uznania ze strony zaproszonych gości.

Serdeczne podziękowania trafiły też do Prezesa PSONI Wincentego Heilika, oraz pracowników i podopiecznych, którzy najdłużej związani są z obiema placówkami.

Po akademii uczestnicy dla uczczenia Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie udali się na tradycyjny przemarsz ulicami Gryfic.

Całość uroczystości ukoronował Piknik zorganizowany w Pałacu „Ptaszynka” w Rybokartach.

str

Zdjęcia (41)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe