Minister Joahim Brudziński w powiecie gryfickim

  • 03.05.2019, 23:35
  • str
Minister Joahim Brudziński w powiecie gryfickim
We wtorek 30 kwietnia w Sali Wiejskiej w Brojcach z mieszkańcami powiatu gryfickiego spotkał się Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński. W spotkaniu ministra, wraz z członkami Prawa i Sprawiedliwości w powiatu gryfickiego wspierał poseł na Sejm RP Michał Jach.

Spotkanie miało w założeniu zaprezentowanie programu wyborczego Joachima Brudzińskiego jako kandydata w wyborach do parlamentu europejskiego. Jednak po obszernej prezentacji programu wyborczego zebranie szybko przekształciło się w manifestację poparcia ze strony licznie wypełniających salę osób. Nie zabrakło też okazji do zaprezentowania prze kilku dyskutantów nierozwiązanych od lat problemów liczących na zainteresowanie się urzędującego ministra.  

str

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe