NEWSLETTER

  • 06.05.2019, 10:16
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Za nami kolejne wielkie wydarzenie dla społeczności Pogoni Szczecin. Umowa na dofinansowanie budowy Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży została podpisana. Tym samym Ministerstwo Sportu i Turystyki wesprze inwestycję kwotą 30 mln złotych.

W uroczystości uczestniczył Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński, Wojewoda Zachodniopomorski Tomasz Hinc, Wicewojewoda Zachodniopomorski Marek Subocz, Prezydent Szczecina Piotr Krzystek, a także Prezes Zarządu Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wielkie-wsparcie-dla-pogoni/

 

Jeśli badania okulistyczne przeprowadzone w ramach profilaktycznej opieki zdrowotnej wykażą, że pracobiorca podczas wykonywania swoich zadań winien nosić okulary, to pracodawca ma obowiązek zrefundować ich zakup.

 

Kwota dofinansowania powinna zostać obliczona z uwzględnieniem cen rynkowych, które w danym momencie obowiązują w zakładach optycznych. Refundacja jest zasadna w przypadku, kiedy pracobiorca korzysta z komputera przez przynajmniej połowę obowiązującego dobowego wymiaru czasu pracy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/czy-pracodawca-musi-dofinansowac-koszt-twoich-okularow/

 

Kierujemy apel w stronę wszystkich ludzi dobrego serca. Mały chłopiec potrzebuje waszej pomocy. Nie pozwólmy, by jego rodzina została sama z problemem.

 

– Jestem mamą 6 – letniego Marka, u którego miesiąc temu zdiagnozowano guza pnia mózgu. Mój syn przebywa obecnie w klinice onkologii w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Lekarze nie dają nam dużo nadziei na leczenie w Polsce. Marek przez ostatni miesiąc bardzo dużo przeszedł; miał wstawianą zastawkę do mózgu i cewnik do serca – opowiada pani Ania.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/walka-z-czasem/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe