#sadziMY - Leśnicy z Gryfic rozdali drzewka - 300 sadzonek trafiło do uczestników akcji

  • 29.04.2019, 11:58
  • str
#sadziMY - Leśnicy z Gryfic rozdali drzewka - 300 sadzonek trafiło do uczestników akcji
W ramach ogólnopolskiej akcji w Nadleśnictwie Gryfice przygotowano do posadzenia 300 sadzonek świerków. Zainteresowanie akcją przekroczyło oczekiwania.

Mimo założonego ograniczenia - do 2 sadzonek na osobę - zapas przygotowanych sadzonek szybko się zakończył. Jak przekazała nam Renata Szymczak-Pietrzak z Nadleśnictwa Gryfice akcja spotkała się z dużym zainteresowanie, wszyscy zgodnie podkreślali, że to bardzo fajny pomysł. Po sadzonki przychodziły całe rodziny i warto podkreślić duże zainteresowanie i zaangażowanie najmłodszych uczestników akcji którzy zapewniali, że posadzonymi u siebie drzewkami będą się opiekować. Każdy został pouczony o sposobie posadzenia i pielęgnacji specjalnie przygotowanych dla celów akcji sadzonek, każda była też opakowana w specjalnej torbie która miała za zadanie utrzymać w jak najlepszej kondycji delikatne sadzonki, na każdej też znajdowała się instrukcja jak należy z sadzonką postępować.

str

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe