MKS LOK Baszta pokazał się w I Rundzie Pucharu Polski w strzelectwie

  • 30.04.2019, 23:12
  • MKS LOK Baszta Gryfice
MKS LOK Baszta pokazał się w I Rundzie Pucharu Polski w strzelectwie
W dniach 25-28. 04. 2019 we Wrocławiu odbyły się zawody I Rundy Pucharu Polski w strzelectwie. W zawodach wystartowali reprezentanci Klubu MKS LOK Baszta Gryfice.

W kategorii Juniorzy Mikołaj Drewa w konkurencji Karabin dowolny 60 leżąc zajął 8 miejsce z wynikiem 596.4 pkt a w konkurencji Karabin Pneumatyczny 60 zajął 27 miejsce z wynikiem 561.9 pkt

W kategorii seniorzy Dariusz Drewa w konkurencji Karabin dowolny 60 leżąc zajął 37 miejsce z wynikiem 594.4.

Można powiedzieć, że nie są to wyniki imponujące, ale jeżeli w tak prestiżowej i mocno obsadzonej imprezie jaką są zawody rangi Pucharu Polski nasi reprezentanci potrafią już nawiązać praktycznie równorzędną walkę to rodzi nadzieję na poważniejsze sukcesy w kolejnych zawodach. Szlaki zostały przetarte, oswojenie się z rywalizacją w poważnych zawodach pozwala na wiekszą swobodę w kolejnych takich zmaganiach. A jak zapewnia Prezes MKS LOK Baszta Gryfice Dariusz Drewa ciężko pracujemy na to żeby było lepiej w przyszłości. I pokazujemy innym naszym zawodnikom że można nie tylko wygrywać z najsłabszymi u nas, ale walczyć z najlepszymi w Polsce.

MKS LOK Baszta Gryfice

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe