Koło Nr 38 „AMUR” Płoty – zawody spinningowe z łodzi

  • 01.05.2019, 19:52
  • Ariel/str
Koło Nr 38 „AMUR” Płoty – zawody spinningowe z łodzi
W środę 1 maja na akwenie zbiornika zaporowego Rejowice odbyły się spinningowe z łodzi zawody wędkarskie zorganizowane przez Koło Nr 38 „AMUR” Płoty o puchar burmistrza Płotów. W zawodach wzięło udział 57 wędkarzy. Zwycięzca rywalizacji Bogdan Kończyński może pochwalić się nie lada sukcesem łowiąc szczupaka o długości 94 cm i wadze 5,9 kg zajął pierwsze miejsce i otrzymał z rąk Burmistrza Płot Radosława Mackiewicza okazały puchar.

Na kolejnych miejscach sklasyfikowani zostali:

2. Mariusz Zieliński            2 300 pkt.

3. Daniel Lewandowski      1 500 pkt.

4. Krzysztof Pers                1 250 pkt.

5. Grzegorz Czarnas          1 000 pkt.

6. Nina Przybysławska        900 pkt.

W sumie złowieniem wymiarowych okazów ryb drapieżnych mogło pochwalić się 14 osób i wszyscy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami i wędkarskimi upominkami a zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca także odebrali z rąk prezesa koła Andrzeja Kierejewskiego okolicznościowe puchary. Nowością tegorocznych zawodów został rozlosowany upominek niespodzianka wśród wszystkich uczestników zawodów, a otrzymał go kolega Szymon Klimko.

Pierwszomajowe zawody płotowskich wędkarzy to także okazja piknikowego spotkania nad wodą. Na brzegu przebieg zawodów obserwowało i spore grono znajomych i przyjaciół. Na wszystkich czekała smakowita grochówka i bigos z polowej kuchni.

Następne rekreacyjne spotkanie płotowskich wędkarzy już w czerwcu na dorocznym rodzinnym pikniku nad „Rusałką”. Tegoroczna impreza to całkiem udany „chrzest bojowy” nowego Prezesa Koła kolegi Andrzeja Kierejewskiego, przy wydatnej pomocy całego Zarządu, Społecznej Straży Rybackiej Powiatu gryfickiego oraz sponsorów którzy wspierają życzliwie naszą działalność społeczną, za co składa serdeczne podziękowania Zarząd Koła Nr 38 „AMUR” Płoty.

--

Ariel/str

 

 

Ariel/str

Zdjęcia (39)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Waldek
Waldek 08.05.2019, 12:28
Zawody były na zywej rybie to raz a dwa ze na rozlewisku rzeki regi szczupak powyzej 85 musi byc wypuszczony tak jest w regulaminie tylu bylo tam pseudo straznikow i nikt nie zareagował poprostu dziadostwo

Pozostałe