NEWSLETTER

  • 01.05.2019, 10:58
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Aleksandra Brasewicz-Blecha to specjalistka w zakresie rekrutacji w firmie Twój Personel HR Solution. W rozmowie z nami podzieliła się przemyśleniami m.in. o kierunku rozwoju Szczecina, wyzwaniach branżowych, a także istocie potrzeby spersonalizowanego kontaktu z klientem.

Zastanawiam się, biorąc pod uwagę pani doświadczenie, ile jest prawdy w twierdzeniu, że szczecińskie środowisko jest specyficzne?

Gdy przeprowadziłam się tutaj ze Słupska, to byłam bardzo zaskoczona, że w Szczecinie jest tak wiele miejsc pracy. Zrobiłam to w dobrym momencie, ponieważ wtedy to miasto było na etapie dynamicznego rozwoju. Teraz już mocno przyspieszyło, więc spodziewam się, że będzie jeszcze intensywniej rosło, co z kolei stworzy kolejne możliwości zawodowe. Dlatego też jestem zdania, że to rewelacyjne miejsce do kreowania własnego sukcesu. Z kolei w Poznaniu rynek jest już na takim etapie, że kandydaci do pracy mają niezwykle wysokie wymagania, więc pracodawcy muszą się liczyć z wieloma trudnościami w kwestii zachęcenia odpowiednio wykwalifikowanych pracobiorców. Doszło do tego, że ostatnio dostałam informację od jednej z poznańskich firm, iż przenoszą się do mniejszego miasta, ponieważ prowadzenie biznesu w Poznaniu, z ich perspektywy, przestało być wystarczająco opłacalne. Dlatego też nie narzekajmy na Szczecin. Tutaj obie strony stale zyskują. Szczecin ma potencjał.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/szczecin-ma-potencjal/

 

System NAS to poważny krok w stronę technologicznego rozwoju Pogoni Szczecin. Rozwiązanie pozwala na przechowywanie i udostępnianie olbrzymiej liczby danych, przy spełnieniu najwyższych standardów codziennego funkcjonowania.

 

WD Red to jeden z najlepszych rynkowych dysków i ścisła elita w kwestii sprawnego zaspakajania potrzeb związanych z przechowywaniem informacji. WD Red jest odpowiedni dla wszystkich zgodnych systemów NAS. Mają one pojemność do 10 TB, a ich zakres zastosowań jest więcej niż rozległy. Przede wszystkim mają one jednak służyć tym osobom, które chcą kreować maksymalnie produktywne magazyny NAS z zachowaniem harmonijnej integracji.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/technologia-przyszlosci/

 

Praca w nocy wiąże się z dodatkowymi benefitami wynikającymi bezpośrednio z Kodeksu pracy. To przede wszystkim dodatek w wysokości 20% stawki godzinowej wykreowany z minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującego w danym roku.

 

Co istotne, przepis obowiązuje niezależnie od tego, czy praca w nocy była wykonywana ponad wymiar czasu pracy, który obowiązuje pracownika, czy obowiązek pełnienia zadań w nocy został już wcześniej uwzględniony w umowie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nadgodziny-w-porze-nocnej/

 

 

W Centrum Olimpijskim PKOl odbyła się XV Gala Sportu i Biznesu, podczas której ogłoszono zwycięzców prestiżowych Statuetek DEMES za 2018 rok. Wydarzenie miało miejsce w ramach konferencji Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/najlepsi-z-najlepszych/

 

 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!

 

Paweł Drąg

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe