NEWSLETTER

  • 24.04.2019, 22:42
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Zasoby Pogoni Szczecin zostały właśnie uzupełnione o bardzo ważne elementy. Staliśmy się właścicielami QNAP TS-473 i dysków WD, które znacznie usprawnią wiele składowych naszej pracy.

– Możliwość korzystania z nowych rozwiązań pozwala nam na technologiczny postęp. W naszej pracy to szczególnie cenne, kiedy wiemy, że przechowywane dane są bezpieczne i szybko dostępne dla uprawnionych. W wydarzeniach sportowych często niebagatelną rolę odgrywa czas. Musimy działać sprawnie i wydajnie, a system NAS temu sprzyja. Szczególnie cieszy mnie fakt, że dzięki tej pomocy stworzymy potężne archiwa filmów, zdjęć, a także wszelkich istotnych dla nas informacji – uważa Krzysztof Ufland, rzecznik prasowy Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/technologiczny-skok/

 

Marcin Kikut to były piłkarz m.in. Lecha Poznań czy Amiki Wronki, a także dwukrotny reprezentant kraju na poziomie seniorskim. Czas jednak nie stoi w miejscu i w jego życiu nastały poważne zmiany. Dziś to wzięty przedsiębiorca i współwłaściciel obiektów turystycznych – Baltin Hotel & Spa **** i Baltin Blu Aparthotel.

 

Zakończenie kariery zawodowego piłkarza to w sporej mierze jakby rozpoczęcie życia na nowo. Nie brakuje ci w tym wszystkim boiskowych emocji?

Moje życie bardzo się zmieniło i przeskoczyłem na zupełnie inną płaszczyznę funkcjonowania zawodowego. Myślę, że każdemu byłemu piłkarzowi brakuje tych emocji. Nie sposób od tego uciec, ponieważ kochałem to, czym się zajmowałem, ale czas płynie i życie toczy się dalej, więc próbuję do tego zbytnio nie wracać. Tym bardziej, że staram się działać dynamicznie, co generuje dużą ilość czasu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/po-pilce-istnieje-zycie/

 

Po raz kolejny mieliśmy okazję gościć przedstawicielki Centrum Dietetycznego Naturhouse przy ulicy Kadłubka 39 w Szczecinie, które poprowadziły spotkanie z młodymi adeptami piłkarstwa Akademii Pogoni Szczecin.

 

– Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że młodzież z Akademii ma tak dużą wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania, a także sporą chęć do tego, aby nadal się uczyć i ją wzbogacać. Odpowiedziałyśmy na wiele ciekawych pytań, które powinny pomóc im w zdrowy i zbilansowany sposób zadbać o organizmy, a więc dołożyć cegiełkę do ustabilizowania sportowego trybu życia – wyjaśniła Kornelia Polonis.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/jak-zdrowo-zyc/

 

Jeśli nie jest Pani/Pan zainteresowany otrzymywaniem informacji od Pogoni Szczecin o charakterze biznesowym, prosimy o wiadomość zwrotną o treści „NIE“.

 

W razie dodatkowych pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną.

 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe