Płoty: GMINNE OBCHODY DNIA SOŁTYSA

  • 12.03.2019, 20:04
  • F.G.
Płoty: GMINNE OBCHODY DNIA SOŁTYSA
W poniedziałkowe popołudnie 11 marca b.r. jak nakazuje kalendarz, w budynku Urzędu Miejskiego w Płotach zgromadzili się sołtysi z okazji DNIA SOŁTYSA.

W imieniu władz samorządowych przybyłych gości serdecznie powitały: Edyta Podgórska Zastępca Burmistrza Płotów wraz z Elżbietą Ziółkowską Sekretarzem Gminy. Po powitaniu, Zastępca Burmistrza Edyta Podgórska, wręczyła sołtysom życzenia przygotowane przez Burmistrza Płotów Radosława Mackiewicza, który w tekście podkreśla bardzo dużą rolę jaką sprawuje Sołtys wraz z Radą Sołecką w swoim środowisku oraz wyraźnie zaznaczył wolę szerokiej współpracy pomiędzy organami gminy a Sołtysami.

Zgromadzeni Sołtysi, w dyskusji potwierdzali wolę wzajemnego współdziałania dla dobra mieszkańców oraz liczą na pomoc Gminy w realizacji wielu planów inwestycyjnych jak i różnych uroczystości. Wstępnie zasygnalizowano Sołtysom termin planowanych Dożynek Gminnych z prośbą o przemyślenie propozycji do scenariusza oraz miejsca imprezy.

Władze samorządowe przygotowały Sołtysom słodki poczęstunek w postaci okolicznościowego tortu z zamieszczonymi życzeniami. (F.G,)

F.G.

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe