Areszt dla sprawców pobicia- jeden z nich ukrywał się w tapczanie

  • 18.04.2019, 11:54
  • KPP Gryfice
Areszt dla sprawców pobicia- jeden z nich ukrywał się w tapczanie
Sąd Rejonowy w Gryficach aresztował na trzy miesiące 34-letniego mieszkańca gminy Trzebiatów, który w marcu wspólnie ze swoim 23-letnim kompanem pobił dwóch mężczyzn w jednym z trzebiatowskich mieszkań. Za popełnione przestępstwa grozi sprawcom do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawa dotyczy zdarzenia z marca. Dwóch mężczyzn wtargnęło do jednego z mieszkań w Trzebiatowie i podczas awantury pobili swoich znajomych oraz grozili im pozbawieniem życia i zdrowia za to, że ci złożyli zawiadomienie o przestępstwie w innej sprawie.

Mundurowi pracujący nad sprawą zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Trzebiatów, który usłyszał zarzuty pobicia i gróźb karalnych.
Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Gryficach zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Drugi ze sprawców ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, jednak dzięki prowadzonym działaniom i dokonanym ustaleniom w sprawie, funkcjonariusze zatrzymali 34-latka, który zmieniał miejsce swojego pobytu, a ostatecznie próbował ukryć się w tapczanie w mieszkania swojego kolegi.

Mężczyzna także usłyszał zarzuty pobicia oraz gróźb karalnych i w poniedziałek stanął przed Sądem Rejonowym w Gryficach, który również na wniosek prokuratora zastosował wobec niego trzy miesięczny areszt.

Za popełnione przestępstwa 34 i 23-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni w przeszłości byli notowani przez Policję.

KPP Gryfice
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe