NEWSLETTER

  • 17.04.2019, 22:50
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Kolejne śniadanie biznesowe przebiegło zgodnie z wcześniejszymi założeniami, czyli w rytm wiosennej energii i pozytywnego nastawienia – czemu nie przeszkodziły nawet chwilowe opady śniegu. Po raz kolejny gościliśmy liczne grono przedsiębiorców nie tylko z naszego województwa, ale i terenu całej Polski.

Uczestnicy spotkania zostali poczęstowani pysznym i urozmaiconym śniadaniem, podczas którego zostały już zapoczątkowane pierwsze konkretne rozmowy. Następnie miało miejsce wprowadzenie Klubu Biznes, a także prezentacja firm. To najważniejsza część przedsięwzięcia. Wtedy też można opowiedzieć o potrzebach związanych z ewentualnymi kooperacjami, elementach wsparcia, które są poszukiwane na śniadaniach, a także udzielić informacji o tym, co można zaoferować ze swojej strony. W międzyczasie odbyło się także losowanie nagród. Najważniejsze jednak są opinie uczestników o realnych zyskach związanych z udziałem w wydarzeniu.

https://biznes.pogonszczecin.pl/psbc-sila-szczecinskiej-przedsiebiorczosci/

 

To spełnianie marzeń napędza nas do dalszego działania, zaś ciężka praca toruje drogę na spersonalizowany, osobisty szczyt. Diana i Michał to nie tylko zgodne małżeństwo, ale i wspólnicy, którzy prowadzą Pizzerię Po Sąsiedzku. Krok po kroku budując swój zawodowy świat.

 

Michał Sztadilów: Właśnie trwa piąty rok, od kiedy współuczestniczymy w rynku szczecińskich pizzerii. Jestem z wykształcenia kucharzem, pracowałem kilka lat w zawodzie, ale przyszedł taki moment, kiedy uznałem, że pora, aby zacząć działać na własny rachunek. Po ślubie z Dianą uznaliśmy, że to najlepszy czas na to, by ziścić marzenia.

https://biznes.pogonszczecin.pl/malzenstwo-to-nasza-sila/

 

Nowoczesne stadiony piłkarskie to nie tylko arena wydarzeń sportowych. To wielofunkcyjne obiekty bogate w sale konferencyjne i loże biznesowe, a także miejsca, gdzie można zorganizować imprezę okolicznościową, zwiedzić muzeum danej drużyny, posilić się w lokalach gastronomicznych, a także zaopatrzyć we wszelkie klubowe gadżety.

 

Stadiony muszą na siebie zarabiać, a wszystkie te działania mają ten proces usprawnić. Milowym krokiem w procesie unowocześniania naszych aren i rozbudowy obiektów było przyznanie Polsce organizacji Mistrzostw Europy. Na potrzeby turnieju powstały trzy nowe stadiony – w Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku. Ponadto rozbudowano obiekt w Poznaniu.

https://biznes.pogonszczecin.pl/areny-w-polsce/

 

Czy kwestia czytania maili, które są tworzone na służbowych komputerach, leży tylko w gestii personalnych decyzji pracodawców? Czy RODO sprzyja pracobiorcom, umożliwiając im swobodne przeglądanie stron i zajmowanie się prywatnymi sprawami na obsługiwanym w pracy sprzęcie?

https://biznes.pogonszczecin.pl/czy-przelozony-moze-czytac-maile-pracownika/

 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe