„ Wiosenne zioła wokół nas” - spotkanie w MBP w Nowogardzie

  • 15.04.2019, 23:20
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie
„ Wiosenne zioła wokół nas” -  spotkanie w MBP w Nowogardzie
12 kwietnia (piątek) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowogardzie mieliśmy przyjemność gościć Panią Danutę Piaścik z prelekcją „ Wiosenne zioła wokół nas”. Podczas wykładu zebrani dowiedzieli się jak przygotować przetwory z ziół i owoców. Poza nalewkami dużym zainteresowaniem cieszyły się octy oraz oleje, które jak się okazało mają ogrom czynników prozdrowotnych. Zgodnie z życzeniem gości, Pani Danuta jesienią poprowadzi warsztaty, gdzie zaprezentuje swoją wiedzę w praktyce.

Następnie zebrani mieli okazję wysłuchać wykładu Pani Katarzyny Świątkowskiej połączonego z promocją książki jej autorstwa – „Mity medyczne, które mogą zabić” cz. 2. Pani Katarzyna to skarbnica wiedzy, w tematyce szeroko rozumianego zdrowia i higieny osobistej.

Podczas spotkania dowiedzieliśmy się ile cm w pasie dzieli nas od nowotworu, czym różni się sól biała od himalajskiej oraz czy pojemniki plastikowe mają wpływ na opakowaną żywność.

Po wykładzie zebrani mogli zakupić książkę z podpisem Pani prelegent, kto nie miał okazji, zapraszamy do wypożyczalni dla dorosłych. Wkrótce ukaże się kolejna książka Pani Katarzyny. Mamy nadzieję że wtedy spotkamy się po raz kolejny w Bibliotece.

Dziękujemy wszystkim za przybycie ! Zapraszamy na kolejne spotkania w naszej Bibliotece.

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe