„Rozmowy o Polsce” spotkanie polityków PiS w Gryficach

  • 14.04.2019, 22:55
  • Katarzyna Dyczyńska
„Rozmowy o Polsce” spotkanie polityków PiS w Gryficach
W niedzielę 7 kwietnia w kawiarni GDK w Gryficach Poseł na Sejm RP Michał Jach spotkał się z mieszkańcami Gryfic. Spotkanie zdominowały pytania związane z bieżącymi aspektami polityki rządu i parlamentu, ale też nie zabrakło tematów związanych lokalnymi problemami naszych mieszkańców.

Spotkanie w Gryficach nie było jedynym w naszym regionie jak nam przekazała Katarzyna Dyczyńska Pełnomocnik PiS Powiatu Gryfickiego pod hasłem „Porozmawiajmy o Polsce”. 7 kwietnia, odbyła się seria spotkań Posła na Sejm RP Michała Jacha  kandydata w wyborach do Parlamentu Europejskiego, oraz radnego Sejmiku Zachodniopomorskiego (PiS) Ireneusza Rogowskiego, z mieszkańcami powiatu gryfickiego.

W miejscowościach Płoty, Gryfice oraz Trzeszyn, omawiano poszczególne założenia dotyczące programu rządowego Nowa Piątka +, dyskutowano na temat zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego. Sporo uwagi poświęcono sprawom lokalnym między innymi: remonty dróg dostosowania programu „Czyste powietrze” czy rynek pracy.

Spotkania będą kontynuowane we wszystkich gminach powiatu gryfickiego.

Katarzyna Dyczyńska

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe