Charytatywny Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Radowie Małym

  • 26.03.2019, 11:58
  • F.G.
Charytatywny Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Radowie Małym
Na zaproszenie Prezesa Stowarzyszenia i dyrekcji Szkoły Specjalnej w Radowie Dużym ,Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Płotów wzięła udział w festynie organizowanym przez samorząd gminy Radowo Małe na rzecz pozyskanie środków na odbudowę po pożarze Szkoły Specjalnej w Radowie Wielkim.

Koncert składał się z dwóch części: w pierwszej części orkiestra zaprezentowała się w pokazie musztry paradnej oraz jedna z grup tanecznych zwana „juniorkami” dała krótki pokaz swoich umiejętności. Druga cześć koncertu to utwory różnych kompozytorów ze znanych filmów czy festiwali zarówno z Polski jak i z poza naszego kraju. Publiczność wypełniła salę gimnastyczną po brzegi możliwości i brawami nagradzała każdy z wykonanych utworów. Podczas imprezy, przeprowadzono szereg licytacji w których czynnie uczestniczyli goście z naszego powiatu w osobach: Przewodniczącej Rady Powiatu Agnieszki Mackojś, Wicestarosty Waldemara Wawrzyniaka, Wiceburmistrz Płotów Edyty Podgórskiej, Sekretarz Gminy Płoty Elżbiety Ziółkowskiej, Przewodniczącej Rady Miejskiej Iwony Taśmińskiej, Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Płotach Eugeniusza Czaboryka oraz Anny Bugzel – Przewodniczącej Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Płotach.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia SEK Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Płotach dziękujemy za zaproszenie na imprezę charytatywną i cieszymy się z możliwości wsparcia tak ważnego celu. F.G.

F.G.

Zdjęcia (88)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe