Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji” - konkurs

  • 09.04.2019, 11:40 (aktualizacja 10.04.2019, 11:58)
  • KPP Gryfice
Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji” - konkurs
Biuro Komunikacji Społecznej oraz Biuro Historii i Tradycji Policji KGP z okazji obchodów 100. rocznicy powołania Policji Państwowej zorganizowało Konkurs pn. Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”, którego celem jest upowszechnianie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie tej formacji mundurowej.

Konkurs realizowany jest z okazji obchodów 100. rocznicy powołania Policji Państwowej. Zwycięzcy konkursu finałowego zaproszeni będą na centralne obchody Święta Policji, które odbędą się w Warszawie i tam zostaną wręczone im nagrody.

Organizatorzy przewidzieli 4 kategorie konkursu, z której w każdej wyłoniona zostanie najlepsza praca. Są to kategorie: sceniczna, literacka, audiowizualna oraz plastyczna.

Konkurs skierowany jest do policjantów, pracowników Policji oraz ich rodzin, uczniów klas mundurowych, członków stowarzyszeń oraz kółek zainteresowań związanych z Policją, itp.

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie odpowiedzialna jest za przeprowadzenie eliminacji wojewódzkich konkursu. Prace konkursowe, (w przypadku kategorii scenicznej ma to być scenariusz), należy przesłać lub złożyć osobiście w Wydziale Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie do 19 kwietnia 2019 roku (70-515 Szczecin ul. Małopolska 47) wraz z formularzem zgłoszeniowym, oświadczeniem uczestnika / członków zespołu, w przypadku osoby niepełnoletniej – oświadczenia rodzica/prawnego opiekuna.

Szczegóły dotyczące zasad i warunków konkursu scenicznego, literackiego, audiowizualnego oraz plastycznego zawarte są w Regulaminie Konkursu (znajduje się w załączniku poniżej).

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w konkursie.

Informacje oraz pliki do pobrania znajdziemy pod na stronie KPP Gryfice:  

Tutaj znajdziesz regulaminy i pliki do pobrania:

KPP Gryfice
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe