Wizyta u przyjaciół z Nadleśnictwa Bytów

  • 10.04.2019, 11:04
  • Nadleśnictwo Gryfice
 Wizyta u przyjaciół z Nadleśnictwa Bytów
W dniach 5-7.04.2019 r. pracownicy Nadleśnictwa Gryfice uczestniczyli w wyjeździe szkoleniowym do Nadleśnictwa Bytów.

W ramach programu mieliśmy możliwość w siedzibie nadleśnictwa obejrzenia prezentacji ,która zapoznała nas ze specyfiką pracy w Nadleśnictwie Bytów. Następnie udaliśmy się na teren leśnictw poklęskowych: Róg i Czarna Dąbrowa. Obejrzeliśmy skutki największej klęski w dziejach polskiego leśnictwa spowodowanej nawałnicą ,która przeszła nad Polską w nocy z 11na 12 sierpnia 2017 r.. Zrobiło to na nas ogromne wrażenie. Z wielkim szacunkiem i podziwem patrzyliśmy na pracę wykonaną przez naszych Kolegów. Na terenie Leśnictwa Róg oddz. 130 wraz z pracownikami Nadleśnictwa Bytów posadziliśmy fragment lasu. Chcieliśmy pomóc braciom leśnikom, aby jak najszybciej zapomnieli o skutkach tragicznego  zdarzenia. Następnie pojechaliśmy na tereny nadleśnictwa niedotknięte przez żywioł. Na trenie Leśnictwa Świerkówko obejrzeliśmy Wyłączony Drzewostan Nasienny (WDN) oraz piękne odnowienie naturalne dębu bezszypułkowego.

Składamy serdeczne podziękowanie Nadleśniczemu Nadleśnictwa Bytów oraz pracownikom za doskonałą organizację naszego pobytu oraz miłe  i serdeczne przyjęcie.

Darz Bór

fot. Jacek Pokorski

Nadleśnictwo Gryfice

Zdjęcia (15)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe