NEWSLETTER

  • 08.04.2019, 10:03
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
11 kwietnia, godzina 9:00. To data, którą koniecznie należy zakreślić w swoich kalendarzach. Wtedy też będzie miało miejsce nasze kolejne śniadanie biznesowe. Tradycyjnie odbędzie się ono w budynku VIP na Stadionie Miejskim Pogoni Szczecin.

Inicjatywa jest już z całą pewnością znana, ale za każdym razem staramy się dodać dodatkowe elementy, które mają za zadanie uatrakcyjnić formułę. Tym samym stwarzamy realne instrumenty do rozwoju silnej grupy biznesowej, kojarzącej swoje interesy w strefie networkingowej. Zrzeszamy świadomych przedsiębiorców, którzy dbają nie tylko o siebie, ale także wspierają i łączą interesy całego przedsięwzięcia.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sniadanie-biznesowe-z-wiosenna-energia/

 

Sport potrzebuje sponsoringu i to teza, z którą niemalże nie sposób dyskutować. Nie działa to jednak tylko w jedną stronę, czego najlepszym dowodem są wyniki badań „Sponsoring Monitor 2018” ARC Rynek i Opinia, a także „Rynek Sponsoringu Sportowego 2018” stworzony przez Sponsoring Insight Sp. z o.o.

 

Jeszcze w 2008 roku 65% respondentów wskazało, że sponsoring ma pozytywny wpływ na sport. Wraz z biegiem lat opinia ewoluowała w jeszcze korzystniejszą stronę. Obecnie uważa tak 76% badanych. To też świadczy o wzroście świadomości społeczeństwa, że sponsorzy mają niebagatelny wpływ na dynamizację funkcjonowania podmiotów, które wspierają. Nie tylko w kwestii gwarancji bezpieczeństwa finansowego, ale i choćby podnoszenia poziomu organizacyjnego i sportowego oraz atrakcyjniejszego dla kibica „opakowania” marketingowo-medialnego.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sponsoring-w-polsce/

 

Miesięcznik „Forbes” oraz firma Pentagon Research rokrocznie publikuje ranking 50 najbardziej wpływowych ludzi w polskim sporcie. Nie inaczej było i tym razem, a wyniki badania, z perspektywy kibica piłkarskiego, są bardzo interesujące.

 

Trudno tutaj jednak o jednoznaczne oceny, ponieważ w pierwszej 15. są zaledwie trzy osoby z bezpośredniego środowiska piłkarskiego, zaś z 50., w porównaniu do klasyfikacji z ubiegłego roku, wypadli Arkadiusz Milik, Grzegorz Krychowiak, Łukasz Piszczek, Wojciech Szczęsny i Kamil Glik. Z drugiej jednak strony dwie pierwsze pozycje rankingu należą do piłki nożnej.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/najbardziej-wplywowi-w-polskim-sporcie/

 

Okresowe powierzenie pracownikowi innej pracy jest możliwe. Wystarczy spełnić kilka określonych ustawowo warunków.

Zmiana warunków pracy i zarobków pracownika może wejść w życie przy zastosowaniu artykułu numer 42. Dokonuje się jej na podstawie zgodnych oświadczeń woli pracodawcy i pracownika oraz przy porozumieniu zmieniającym. Z istotną adnotacją – wypowiedzenie dotychczasowych warunków pracy lub płacy nie jest konieczne, w sytuacji kiedy pracobiorca otrzymuje inne zadania od pracodawcy, niż te, które są określone w umowie o pracę, na okres nieprzekraczający trzech miesięcy w roku kalendarzowym, a także jeśli nie skutkuje to wykonywaniem zadań poniżej kwalifikacji pracownika i niższym niż dotychczas wynagrodzeniem. Wszystko to wtedy, kiedy jest to uzasadnione potrzebami pracobiorcy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/czy-czasowa-zmiana-stanowiska-jest-mozliwa/

 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!

Paweł Drąg
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe