Koło PZW „AMUR” w Płotach ma nowego prezesa

  • 08.04.2019, 09:52
  • str
Koło PZW „AMUR” w Płotach ma nowego prezesa
W niedzielę 7 kwietnia w Sali Domu Strażaka w Płotach odbyło się kolejne zebranie członków Koła nr 38 PZW „AMUR” w Płotach. Z funkcji Przewodniczącego Zarządu Koła z przyczyn osobistych musiał zrezygnować zasłużony dla koła Jerzy Nowicki.

W trakcie zebrania z udziałem burmistrza Płotów Radosława Mackiewicza oraz członka Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie Lecha Walczaka zebrani – w głosowaniu jawnym, jednogłośnie - funkcję Prezesa Zarządu powierzyli Andrzejowi Kierejewskiemu.

W trakcie zebrania omówiono też zagadnienia bieżącej działalności koła. Pojawiły się pytania czy władze samorządowe po niedawnych wyborach nadal będą wspierać działalność wędkarzy – odpowiadając na to i inne pytania dotyczące współpracy z samorządem wyraził słowa uznania dla osiągnięć i zaangażowania płotowskich wędkarzy, zapewnił też że mogą oni liczyć na pełne wsparcie ze strony samorządu jak i pana burmistrza osobiście – oczywiście w sytuacjach gdy wymagałoby to jakichś wydatków budżetowych będzie musiało to być uzależnione od możliwości finansowych gminy.

 

W trakcie zebrania przypomniano zapowiedź najbliższych dużych imprez organizowanych przez Koło PZW „AMUR”.

- 27 Kwietnia Zarząd Koła PZW nr. 38 "Amur " Płoty organizuje tradycyjną akcję "Sprzątania rzeki Regi ". Zbiórka o godz.9:00 koło „mostu kolejowego” (koniec ulicy Rejtana"). Zapewniamy worki na śmieci, rękawiczki. Zakończenie akcji – „Przystań Kucery" na zbiorniku zaporowym „Rejowice”- zakończenie-grill. Serdecznie zapraszamy wędkarzy jak i mieszkańców .

- Zarząd koła PZW nr. 38 "Amur" Płoty tradycyjnie w dniu 1 Maja na "Zbiorniku Zaporowym Rejowice", organizuje zawody spinningowe z łodzi o tytuł "Mistrza Koła". Zbiórka zawodników o godz. 7:00 na "Przystani Kucery". Zawody rozgrywane na "żywej rybie" -obowiązuje posiadanie sprzętu pływającego, kapoka, siatki wędkarskiej, stosownych opłat. Czas trwania zawodów 8:00-12:00.

Opłatę startową 25 pln. wpłacamy u skarbnika koła do 26 Kwietnia.

str

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe