Blisko 600 uczestników Crossu Mokasyna

  • 4.04.2019, 22:03 (aktualizacja 07.04.2019 22:08)
  • MAC
Blisko 600 uczestników Crossu Mokasyna
Już po raz siedemnasty na terenie kompleksu parkowego przy Nowym Zamku odbyły się Płotowskie Biegi Przełajowe pn.” Cross Mokasyna”. W ramach płotowskiej imprezy przeprowadzono indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego oraz eliminacje do Finałów Wojewódzkich w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół. Cała impreza zaliczana jest do Grand Prix Powiatu.

Ogółem wszystkie biegi ukończyło blisko 600 uczestników. Organizatorami tegorocznej edycji byli:

Gmina Płoty, Starostwo Powiatowe w Gryficach,  ZZ LZS w Szczecinie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach, MGOKiS w Płotach, ZGKiM w Płotach i jako główny MLUKS „Mokasyn” Płoty.

Najlepsi nagrodzeni zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi które wręczały m.in. wychowanki „Mokasyna”, aktualne reprezentantki kraju – Roksana Ratajczyk i Edyta Bielska. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale lub dyplomy.

Sponsorem Głównym tegorocznej edycji był Operator Gazociągów Przesyłowych

GAZ-SYSTEM  S.A. (www.gaz-system.pl).

 

Poniżej przedstawiamy zwycięzców poszczególnych kategorii:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Bieg  dziewcząt rocznik 2012 i młodsze:

  1. Pasiecznik Stefania  - ZSS Rewal
  2. Laskowska Maja   - Przedszkole Płoty
  3. Bajkowska Nikola   - Przedszkole Płoty
  4. Kobyłko Kalina  - Przedszkole Płoty
  5. Kruszyńska Nadia  - Przedszkole Płoty
  6. Kuna Agata   - Przedszkole Płoty

 

Bieg  chłopców rocznik 2012 i młodsi:

  1. Pabich Maciej  - Przedszkole Płoty
  2. Bednarek Oskar  - Przedszkole Płoty
  3. Michalski Szymon  - Przedszkole Płoty
  4. Borowik Sebastian  - Przedszkole Płoty
  5. Talaśka Wojciech  - Przedszkole Płoty
  6. Bernasiński Ignacy  - SP Mechowo

 

Bieg  dziewcząt rocznik 2010-2011:

  1. Twarowska Hanna  SP 2 Trzebiatów
  2. Chodziutko Klaudia  - ZSS Rewal
  3. Dworzańska Magdalena  - ZSS Rewal
  4. Nartowicz Maja  - SP Modlimowo
  5. Erwińska Natasza  - ZSS Rewal
  6. Kral Anastazja  - ZSS Rewal

 

Bieg  chłopców rocznik 2010-2011:

  1. Wróblewski Nikodem  - SP 4 Gryfice
  2. Ochwat Kornel  - SP 2 Płoty
  3. Wilk Szymon  -  SP Modlimowo
  4. Karcz Julian  - SP 1 Płoty
  5. Szymański Dawid  - ZSO Pobierowo
  6. Berski Hubert  - SP  Trzygłów

 

 

Bieg  dziewcząt rocznik 2008-2009:

  1. Bujarowicz Natalia  - SP 1 Płoty/Mokasyn
  2. Opasała Pola  - ZSS Rewal
  3. Iwaniec Łucja   - SP 2 Trzebiatów
  4. Sobczak Janet  - SP Modlimowo
  5. Krawczyk Magdalena  - SP 2 Płoty /Mokasyn
  6. Olbrycht Zuzanna  - SP 2 Trzebiatów

 

Bieg  chłopców rocznik 2008-2009:

  1. Rogowski Stanisław  - ZSS Rewal
  2. Zięba Kacper  - SP 1 Płoty
  3. Malinowski Kewin  - SP Modlimowo
  4. Ziemski Jakub  - SP Modlimowo
  5. Chojaczyk Wiktor  - SP Niechorze
  6. Szredziński Jakub  - SP 4 Gryfice

 

Bieg  dziewcząt rocznik 2006 – 2007:

  1. Kusiak Nikola  - SP 2 Płoty/ Mokasyn
  2. Balkowska Justyna  - ZSS Rewal
  3. Mączka Magdalena  - SP 2 Płoty/ Mokasyn
  4. Grajek Weronika – SP 3 Gryfice
  5. Struglińska Julia  - SP 4 Gryfice/Mokasyn
  6. Samulińska Wiktoria  - SP 4 Gryfice

 

Bieg  chłopców rocznik  2006 -2007:

  1. Seniowski Mikołaj  - ZSO Pobierowo
  2. Osmól Jakub  - SP Karnice
  3. Wierzchowski Marcel  - SP 3 Gryfice
  4. Rozborski Kacper  - SP Karnice
  5. Baran Hubert  - SP Trzygłów
  6. Paradowski Jakub  - SP 4 Gryfice/Mokasyn

 

Bieg dziewcząt -  rocznik  2003 – 2005:

  1. Przybylak Oliwia  - SP 3 Gryfice/Mokasyn
  2. Balon Nicola  - SP 2 Płoty /Mokasyn
  3. Bujarowicz Joanna  - SP Gryfice/Mokasyn
  4. Szakoła Wiktoria  - SP Trzygłów
  5. Zdzięborska Paulina   - SP 2 Płoty /Mokasyn
  6. Bątkiewicz Zofia  - SP 2 Płoty /Mokasyn

 

Bieg chłopców rocznik  2003 – 2005:

  1. Bałasz Dawid  - SP Stargard /Mokasyn
  2. Jaśnikowski Damian  - SP 4 Gryfice
  3. Wysocki Szymon   - SP 4 Gryfice
  4. Malinowski Oliwier  - SP 1 Płoty
  5. Dziapa Mariusz  - SP 4 Gryfice
  6. Dmiterczuk Bartłomiej  - Gim. Trzebiatów

 

 

Bieg dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych:

  1. Bielska Edyta   - LO Gryfice/Mokasyn
  2. Kwiatkowska Karolina   - LO Gryfice/Mokasyn
  3. Putek Daria  - ZSP Płoty
  4. Kuna Natalia   - ZSP Płoty
  5. Chrul Eryka    - ZSP Płoty

 

 Bieg chłopców szkół ponadgimnazjalnych:

  1. Wałęga Krystian  - Sztorm Kołobrzeg
  2. Wiktorowicz Paweł  - Mokasyn Płoty
  3. Miller Klaudiusz  - ZSP Płoty
  4. Konopacki Karol  - ZSP Płoty
  5. Gruszka Jakub  - Gim. Trzebiatów
  6. Szwamber Oskar  - SP 1 Płoty

 

 

Zwycięzcy klasyfikacji drużynowej szkół:

  • Igrzyska Dzieci  – dziewczęta:

         SP 2 Płoty  (op. Dorota Kecler)

  • Igrzyska Dzieci  – chłopcy:

         SP 4 Gryfice  (op. Szymon Kecler)

 

 

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej  – dziewczęta (2003-2005):

        SP 2 Płoty  (op. Dorota Kecler)

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej  – chłopcy (2003-2005):

        SP 4 Gryfice  (op. Sylwia Witaszek)

 

MAC

Zdjęcia (39)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe