Płoty: Uroczyste Spotkanie Wielkanocne

  • 05.04.2019, 13:11
  • str
Płoty: Uroczyste Spotkanie Wielkanocne
Święta Wielkanocne już coraz bliżej i oprócz duchowych doznań to także okazja do rodzinnych spotkań. Na takim „rodzinnym” spotkaniu, zgodnie z doroczną tradycją, zebrali się członkowie koła Polskiego Związku Emerytów i Inwalidów w Płotach w czwartek 4 kwietnia w Sali Domu Strażaka w Płotach.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych z zastępcą burmistrza Płotów Edytą Podgórską i sekretarz gminy Elżbietą Ziółkowską.

Atmosfera przy świątecznie zastawionym stole była znakomita, wyczuwało się świąteczny nastrój i atmosferę spotkania ludzi którzy doskonale czują się w swoim towarzystwie.

To ta atmosfera sprawia, że płotowskie koło doskonale się rozwija, zdobywa nowych członków i może poszczycić się wieloma sukcesami na niwie organizacyjnej.

W trakcie spotkania nie zabrakło też świątecznej niespodzianki symbolizujące Wielkanoc zajączek i kurczak odwiedziły zebranych ze świątecznymi upominkami, chętnie też pozowały do okolicznościowych fotografii.

str

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe