NEWSLETTER

  • 02.04.2019, 11:01
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Czasem wszystko zaczyna się od drobnej inicjatywy i zbiegu okoliczności, za którymi przychodzą konkretne decyzje. Inwestycja we własną firmę to poważny krok w zawodowej karierze. Dobrze mieć wtedy kogoś bliskiego, na kogo można zawsze liczyć. W tym przypadku taką osobą jest… brat.

Paweł Kwaśniewski: Plusem prowadzenia firmy z bratem jest z całą pewnością to, że w wielu kontekstach możemy sobie szczerze zaufać. Wiem, że zawsze otrzymam wsparcie Adama, a to powoduje, że firmę prowadzi się bardziej komfortowo. Małym minusem jest to, że więzy krwi potrafią czasem przyblokować decyzyjnie, ponieważ na pierwszym miejscu zawsze jest rodzina, a dopiero później interesy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dobrze-miec-takie-wsparcie/

 

Producenci napojów wysokoprocentowych z powodzeniem inwestują w futbol. To nie tylko możliwość promocji wśród przede wszystkim męskiej widowni, ale także znaczący krok w stronę identyfikacji ze sportem, a więc aktywnym i zdrowym stylem życia. Branża wizerunkowo jest trudna, dlatego też potrzeba wielu działań, aby wykreować pozytywne skojarzenia.

 

Polacy wydali w 2018 roku na piwo co najmniej 16,8 mld złotych. Co najmniej, ponieważ badanie Agencji Badawczej Nielsen nie uwzględnia imprez masowych i sektora gastronomicznego. Dość powiedzieć, że według danych Głównego Urzędu Statystycznego łączna produkcja piwa wzrosła o 2,6% (do 40,93 mln hl) w porównaniu do ubiegłego roku. Beer Statistics donosiło także, że od momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej eksport krajowego piwa wzrósł o, bagatela, 344,3%. Jesteśmy już w ponad 80 krajach świata i z całą pewnością nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Piwo ma się dobrze i nic nie zapowiada, aby mogło się to raptownie zmienić. Na ten moment przewidywania wobec 2019 roku są jednoznacznie optymistyczne – rynek ma wzrosnąć wartościowo o kolejne 2-3%.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/alkoholowe-eldorado/

 

Każdy wyjazd na delegacje wymusza obowiązek rozliczania i wypłacania zwrotu kosztów, a także diet dla pracobiorców, którzy w nich uczestniczą.

 

Kodeks pracy precyzyjnie określa kwestię delegacji służbowej. Według jego zapisów „pracownikowi wykonującemu na polecenie pracodawcy zadanie służbowe poza miejscowością, w której znajduje się siedziba pracodawcy lub poza stałym miejscem pracy, przysługują należności na pokrycie kosztów związanych z podróżą służbową”.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/jak-rozliczyc-delegacje-krajowa-i-zagraniczna/

 

Każdego dnia napływają na naszą skrzynkę pytania odnoszące się do przeróżnych kwestii stadionowych. Cieszymy się, że korzystacie z tej możliwości i zachęcamy do aktywnego udziału, ponieważ dzięki temu możemy szybko rozwiewać wszelkie wasze wątpliwości. W tym miejscu zebraliśmy kilka najważniejszych zagadnień, aby odpowiedzi na nie dotarły do większej liczby kibiców. Po więcej informacji zapraszamy na https://pogonszczecin.pl/stadion.

 

Czy będą dostępne miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych w pobliżu stadionu?
Dla kibiców niepełnosprawnych klub stara się wygospodarować kilka miejsc parkingowych. Przedstawiciele klubu będą kontaktować się z osobami, które mają karnety i orzeczenie o niepełnosprawności.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/poszerzamy-stadionowe-qa-o-to-nas-pytacie/

Paweł Drąg
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe