NEWSLETTER

  • 27.03.2019, 10:41
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Bez wątpienia w klubach ekstraklasy panuje coraz większa świadomość biznesowa. To ten element, bez którego trudno dziś wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie, ale nie zawsze było tak, że wszelkie kwestie dotyczące partnerów klubowych były eksponowane i prezentowane na zewnątrz. Czasy się jednak zmieniają, a wraz z nimi potencjał wizerunkowy.

Postęp czyni rozwój. Dlatego też kluby sportowe stale dbają o to, aby czynić kolejne kroki w stronę jak najintensywniejszej profesjonalizacji poczynań. To obowiązek, jeśli pragnie się osiągać sukcesy i jednocześnie rozpalać wyobraźnie i nierozerwalnie łączyć kibiców swojej drużyny. Klub to marka. To nie tylko piłka nożna, ale i instytucja, która zatrudnia rzesze profesjonalistów, którzy stoją na pieczy dbania o to, aby każdy element biznesowej układanki był do siebie dopasowany.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-na-podium/

 

Urlop bezpłatny to interesująca opcja, kiedy potrzebujemy dłuższego wolnego lub z jakiś powodów nie chcemy lub nie możemy skorzystać z rocznej puli dni urlopowych.

 

Charakteryzuje się przede wszystkim tym, iż w trakcie jego trwania stosunek pracy jest zawieszony, czyli pracobiorca nie musi świadczyć swoich obowiązków, a pracodawca jest zwolniony z obowiązku wypłaty wynagrodzenia.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/co-jesli-zachorujesz-w-trakcie-urlopu-bezplatnego/

 

STS – największy bukmacher w Polsce oraz sponsor Pogoni Szczecin – opublikował wielkoformatowe zdjęcie wypełnionego po brzegi – w trakcie meczu Portowców z Zagłębiem Lublin – Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. Na gigapanoramie może odnaleźć się i oznaczyć każdy z ponad 15 tys. kibiców obecnych podczas wydarzenia. Zdjęcie jest dostępne pod linkiem: pogonszczecin.pl/panorama

 

Na zlecenie bukmachera w trakcie meczu Pogoni Szczecin z Zagłębiem Lublin została wykonana specjalna gigapanorama. Jest to sekwencja pełnowymiarowych zdjęć, które po nałożeniu na siebie i scaleniu tworzą obraz o 360 stopniach obejmujący cały stadion. Od dziś gigapanorama jest dostępna pod linkiem: pogonszczecin.pl/panorama. Może się na niej odnaleźć i oznaczyć każda osoba obecna podczas pożegnalnego meczu stadionu Pogoni Szczecin. Po zakończeniu przebudowy Stadionu Miejskiego zdjęcie zostanie umieszczone na nowym stadionie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/oznacz-sie-na-unikatowej-gigapanoramie/

 

Adam Frączczak i Stanisław Wawrzynowicz w miniony weekend odwiedzili Police i jako przedstawiciele Pogoni Szczecin wzięli udział w Koncercie Charytatywnym. Była to ósma edycja tej imprezy. Dochód przeznaczony został na rzecz Filipa, Martyny i Michała.

 

Na miejscu odbywały się loterie, licytacje, można było też posmakować ciasta przygotowanego przez wolontariuszy. Portowcy licytowali sami, ale też przekazywali do licytacji koszulki klubowe. Adam i Stanisław wygrali aukcje: koszulki Jakuba Błaszczykowskiego (2200 zł, po czym przekazali ją do ponownej licytacji), piłki z podpisami siatkarek Chemika Police (150 zł) i misia (550 zł), którego przekazali po chwili Martynie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/portowcy-wsparli-viii-koncert-charytatywny/

 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!

Paweł Drąg
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe