Gryficka „czwórka” drugą szkołą w województwie !!

  • 26.03.2019, 22:01
  • MAC
Gryficka „czwórka” drugą szkołą w województwie !!
W Operze na Zamku w Szczecinie odbyła się Gala „Sportowego Podsumowania Roku”. Podczas corocznej uroczystości z udziałem marszałka województwa Olgierda Geblewicza, wicemarszałka Jarosława Rzepy oraz członka Zarządu Janusza Gromka, uhonorowano za miony rok blisko trzydziestu zawodników i ponad dwudziestu trenerów z największymi osiągnięciami.

 Byli w tym gronie m.in. Piotr Lisek (OSoT Szczecin), Małgorzata Hołub (KL "Bałtyk" Koszalin), Robeilys Peinado (OSoT Szczecin), Stefana Veljković (KPS "Chemik" Police) i Sofia Ennaoui (MKL Szczecin). W gali w której udział wzięło blisko 100 gości nagrodzono także najlepsze szkoły. Miło nam poinformować, że wśród nich znalazła się Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryfice, która w rywalizacji szkół podstawowych (w ramach Igrzysk Dzieci) uplasowała się na 2 miejscu.

Na sukces ten złożyły się wyniki podopiecznych Szymona Keclera (m.in. Mistrzostwo Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Tychowo, Wicemistrzostwo Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych – Gryfino, trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym – Złocieniec, siódme miejsca w Mistrzostw Województwa w unihokeju i pływaniu) oraz Andrzeja Kozłowskiego.

Jest to historyczne osiągnięcie „czwórki” i fajne podsumowanie 50 lat jej istnienia.

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (szkoły gimnazjalne) gryficka „czwórka „ także była najlepsza z powiatowych szkól z 116 punktami uplasowała się na 20 województwie.

 

Szkoły:

 a/ Szkoły Podstawowe

1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie

2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr4 w Gryficach

3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczecinku

 

b/ Szkoły Gimnazjalne

1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Łobzie

2 miejsce: Gimnazjum nr 2 w Gryfinie

3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 w Goleniowie

 

c/ Szkoły Ponadgimnazjalne:

1 miejsce: I Liceum Ogólnokształcące w Kołobrzegu

2 miejsce: II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

3 miejsce: Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie

 
 

MAC

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe