Płoty: Dwa projekty z umową na dofinansowanie

  • 25.03.2019, 12:10
  • UM Płoty
Płoty: Dwa projekty z umową na dofinansowanie
W dniu 20 marca 2019 r. Gmina Płoty reprezentowana przez Panią Edytę Podgórską – Zastępcę Burmistrza Płotów oraz Panią Elżbietę Charkiewicz – Skarbnika Gminy podpisała z Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego z siedzibą w Szczecinie reprezentowanym przez Wicemarszałka Pana Jarosława Rzepę umowy na dofinansowanie dwóch projektów.

1.*„Rozwój i modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w miejscowości Gostyń Łobeski i Wyszobór w Gminie Płoty*” W zakresie tego projektu w miejscowości Wyszobór, gdzie znajduje się "filia" Szkoły w Modlimowie, do której uczęszczają dzieci 6-letnie oraz klasy I-III, istniejący plac zabaw zostanie doposażony w urządzenia placu zabaw. Mimo, iżplac zabaw zlokalizowany są na terenie Szkołyto będzie ogólnodostępny dla całej społeczności lokalnej. Natomiast w miejscowości Gostyń Łobeski istniejący plac zabaw zostanie doposażony w urządzenia placu zabaw oraz urządzenia siłowni plenerowej. Wysokość przyznanego dofinansowania wynosi 33 723,00 zł.

2.*„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez budowę chodnika przy urzędzie Miejskim w Płotach*”. W ramach realizacji przedmiotowej operacji zagospodarowana zostanie przestrzeń publiczna obejmująca część przy Urzędzie Miejskim w Płotach, stanowiąca również teren Starego Miasta Płoty wpisanego do rejestru zabytków.Zostaną wykonane ciągi piesze, zostaną zamontowane ławki oraz postawiona donica kaskadowa, która wkomponuje się w otaczającą zieleń. Dzięki takiej lokalizacji cała lokalna społeczność oraz turyści będą mieli możliwość miło wypocząć.Zagospodarowany teren będzie ogólnodostępny dla całej społeczności lokalnej. Wysokość przyznanego dofinansowania wynosi 31 951,00 zł.

Realizacja ww. inwestycji będzie współfinansowana z środków /*Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

UM Płoty

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe