NEWSLETTER

  • 13.03.2019, 13:23
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
14 marca o godzinie 9:00 w sali GOLD VIP Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie odbędzie się kolejne z serii śniadań biznesowych. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy, że będzie warto!

Na każdym śniadaniu biznesowym gościmy od 50 do 120 osób. Przedsiębiorców nie tylko z regionu, ale i z terenu całej Polski. To tym samym doskonała okazja do tego, aby poszerzyć grono swoich partnerów biznesowych, poznać wiele interesujących osób, nadać większej dynamiki rozwoju przedsiębiorstwa, a także połączyć miłe spędzanie czasu z efektywnie zagospodarowanym porankiem.

https://biznes.pogonszczecin.pl/sniadanie-biznesowe-dynamizacja-firm/

 

Marcin Łazowski to nie tylko trener juniorów młodszych Pogoni oraz trener-koordynator grup U6-U13, ale także maratończyk, który bardzo poważnie traktuje swoją pasję. Profesjonalizacja wszelkich poczynań sportowych wiąże się ze szczegółowymi badaniami, które tradycyjnie miały miejsce w Domu Lekarskim.

 

– Za mną badania wysiłkowe i próba wysiłkowa na ergometrze, czyli bieżni ergometrycznej. To działania pozwalające w pełni określić wszystkie parametry fizjologiczne, związane z wysiłkiem. Jest to test „do odmowy” z narastającą prędkością. Pacjent ma maskę, a w trakcie badań następuje monitoring wydychanych gazów i pracy serca. Test pozwala określić w sposób bardzo dokładny dane, które są bardzo przydatne w układaniu planu treningu i monitorowaniu obciążeń treningowych – opowiada Marcin Łazowski.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pobic-swoja-zyciowke/

 

Kreacja i wyobraźnia. Potencjał, który jest nieograniczony i nie sposób go utemperować. Poczucie dobrego smaku i ambicja wyzwalająca postęp. Pozytywne nastawienie. Czy aby na pewno to pojęcia nie do osiągnięcia w miejscu pełnienia swoich obowiązków? Praca to przecież okazja, aby spełniać marzenia i realizować wizjonerskie projekty. Jeśli tylko starczy nam odwagi…

 

Powiew optymizmu. To pierwsza myśl, która przychodzi do głowy w trakcie rozmowy z Patrycjuszem Zarzeczańskim z MargoMultiBrand. To między innymi na tym jest oparta siła przedsiębiorstwa. – Szczeciński rynek nie jest taki zły, jak często się słyszy. Mamy tutaj setki zagranicznych firm i cały czas otwierane są kolejne. To najlepiej skomunikowane logistycznie miasto w Polsce. Posiada bazę noclegową, jest niedaleko autostrad, ma promy, a także znajduje się blisko twardej Unii Europejskiej, gdzie kwitnie handel, transport oraz duże wydarzenia społeczne-gospodarcze. Bez wątpienia to szansa na to, aby współuczestniczyć na tych rynkach i odgrywać tam znaczącą rolę. Przestańmy narzekać, tylko pracujemy nad tym, aby wykorzystywać dogodne okazje. Mówmy o dobrych rzeczach i dbajmy o Szczecin, ponieważ ma olbrzymi potencjał. Liczę, że powstanie tu terminal promowy, który jeszcze wzmocni jego siłę. Szczecin jest ekstra, po prostu – artykułuje w sposób pewny i zdecydowany.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/chcemy-wyzwan/

 

STS – największy bukmacher w Polsce oraz sponsor Pogoni Szczecin – przygotował unikatową aktywację dla kibiców Portowców. Na zlecenie bukmachera w trakcie meczu z Zagłębiem Lubin zostanie wykonana specjalna gigapanorama, która po zakończeniu przebudowy Stadionu Miejskiego zostanie ulokowana na nowym stadionie. Każdy z kibiców będzie mógł się na niej oznaczyć.

 

Wcześniej bukmacher zdecydował się zdjąć sektorówkę i udostępnił tym samym kolejne miejsca z dobrą widocznością na mecz z Zagłębiem Lubin. Będzie to ostatnie spotkanie rozegrane na dotychczasowym obiekcie przed rozpoczęciem przebudowy Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/gigapanorama-na-pogzag-od-sts/

 

Obowiązkiem pracodawcy jest terminowe wypłacenie wynagrodzenia za wykonaną pracę. Co, jeśli jednak to nie nastąpi i kiedy możemy domagać się zadośćuczynienia?

 

Wypłata wynagrodzenia zalicza się do podstawowych obowiązków pracodawcy, więc brak wywiązania się z tego obowiązku jest równoznaczne z wykroczeniem. Zgodnie z art. 282 § 1 pkt. 1, jeżeli pracodawca nie wypłaca w ustalonym terminie wynagrodzenia za pracę lub innego świadczenia przysługującego pracownikowi albo uprawnionemu do tego świadczenia członkowi rodziny pracownika, wysokość tego wynagrodzenia lub świadczenia bezpodstawnie obniża albo dokonuje potrąceń, podlega karze grzywny od 1 do 30 tysięcy złotych. Co istotne, karze może podlegać nie tylko pracodawca, ale i bezpośredni przełożony zatrudniający pracownika.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pracodawca-spoznia-sie-z-wynagrodzeniem/

 

Stało się. Oczekiwania tysięcy kibiców szczecińskiej Pogoni w końcu się ziszczą. Kolejny wielki krok w postaci podpisania umowy na budowę Stadionu Miejskiego i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży jest już faktem. Oficjalnie mamy to!

 

– Chciałoby się powiedzieć – nareszcie! Nareszcie jesteśmy w tym ważnym momencie dla szczecinian i naszego klubu. Po wielu miesiącach debat i dyskusji osiągnęliśmy porozumienie w kwestii kształtu, zakresu i miejsca tej inwestycji. Stadion pozostanie właśnie tutaj, przy ulicy Twardowskiego, w historycznej lokalizacji, pamiętającej wiele niezwykłych wydarzeń sportowych. To miejsce, dzięki podpisanemu kontraktowi, zyska nowy blask i Szczecin stanie się za najdalej trzy lata kolejnym ważnym punktem na piłkarskiej mapie Polski. Nie tylko z drużyną, która, mam nadzieję, będzie walczyła o puchary, ale także zakotwiczymy na mapie tych obiektów, na których będzie można organizować rozgrywki na najwyższym poziomie. Długo na to czekaliśmy, ale dziś jesteśmy zdeterminowani i dobrze przygotowani do fizycznej realizacji inwestycji – mówił Piotr Krzystek, Prezydent Miasta Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/umowa-podpisana-mamy-to/

 

Adam Frączczak, Hubert Sadowski, Stanisław Wawrzynowicz i Daniel Kusztan to ekipa, na którą można liczyć w każdych okolicznościach. Zawodnicy Pogoni wyposażeni w piękne kwiaty zrobili wiele przyjemności przemiłym kobietom pracującym w Grupie Azoty.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/portowy-dzien-kobiet/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe