Kolejne nielegalne automaty do gier zatrzymane przez KAS

  • 06.03.2019, 20:13
  • Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
Kolejne nielegalne automaty do gier zatrzymane przez KAS
20 nielegalnych automatów do gier zatrzymanych przez zachodniopomorską KAS w Goleniowe.

28 lutego w godzinach wieczornych funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego wspierani przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie skontrolowali podejrzany lokal w Goleniowie, w którym miały miejsce nielegalne gry hazardowe.

W lokalu tym, który nie miał żadnej firmowej nazwy, zatrzymano 7 automatów do gier hazardowych oraz pieniądze przeznaczone na wypłaty wygranych w kwocie 270,00 PLN. Zatrzymano również klucze do 20 do kolejnych automatów, urządzenie rejestrujące, laptop,  umowy zlecenia.

Za nielegalną działalność związaną z grami na automatach grożą wysokie kary. Za urządzanie gier na automatach bez wymaganej koncesji kara wynosi 100 tys. zł od każdego automatu, zaś za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi też odpowiedzialność karna skarbowa, tj. kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie.

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe