„Ocalić od zapomnienia” - Zbigniew Szczepkowski

  • 05.03.2019, 22:46
  • MBP Nowogard
„Ocalić od zapomnienia” - Zbigniew Szczepkowski
Podczas wczorajszego spotkania z cyklu „Ocalić od zapomnienia” wspominaliśmy postać wielkiego sportowca – Zbigniewa Szczepkowskiego. Dla wszystkich miłośników sportu pozostanie na zawsze przykładem niezłomnego, sportowego ducha. Dla mieszkańców miasta pozostanie ambasadorem Nowogardu – nigdy nie zapomniał o nim.

Szczególnie dziękujemy za obecność Kazimierzowi Lembasowi, Ryszardowi Posackiemu, Janowi Tandeckiemu, Krzysztofowi Kuli, Czesławowi Polewiakowi – ludziom nowogardzkiego sportu. Dziękujemy również za przekazanie pamiątek bohatera spotkania do Izby Pamięci i Tradycji Zmieni Nowogardzkiej, które za pośrednictwem Pana Ryszarda przekazał syn Zbigniewa Szczepkowskiego - Pan Arkadiusz.

MBP Nowogard

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe