NEWSLETTER

  • 05.03.2019, 22:37
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
14 marca o godzinie 9:00 w sali GOLD VIP Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie odbędzie się kolejne z serii śniadań biznesowych. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy, że będzie warto!

Na każdym śniadaniu biznesowym gościmy od 50 do 120 osób. Przedsiębiorców nie tylko z regionu, ale i z terenu całej Polski. To tym samym doskonała okazja do tego, aby poszerzyć grono swoich partnerów biznesowych, poznać wiele interesujących osób, nadać większej dynamiki rozwoju przedsiębiorstwa, a także połączyć miłe spędzanie czasu z efektywnie zagospodarowanym porankiem.

https://biznes.pogonszczecin.pl/sniadanie-biznesowe-dynamizacja-firm/

 

Śniadania biznesowe to nie jedyna okazja do spotkań członków Pogoń Szczecin Business Club. Pod koniec ubiegłego tygodnia mieliśmy możliwość zjedzenia wspólnej kolacji, a także obejrzenia meczu Dumy Pomorza z Koroną Kielce.

Kolacja miała miejsce w sali GOLD VIP Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. W piątkowy wieczór obecnością uraczyło nas około 50 osób. Tego typu wydarzenia służą wielu wartościowym celom – nie tylko udostępniamy wtedy platformę do zawierania porozumień biznesowych, ale i stwarzamy okazję do spędzenia czasu w mniej oficjalnej atmosferze, która mocno sprzyja wzajemnej komunikacji.

https://biznes.pogonszczecin.pl/kolacja-i-mecz/

 

Każda galeria dokumentująca testy medyczne nowych zawodników Pogoni ma jeden, wspólny mianownik. Czerwone, wykrzywione z wysiłku twarze i widok sporego wysiłku fizycznego. Sprawcą jest Biodex System, który zazwyczaj stanowi o wyzwaniu dla piłkarzy i tym samym elemencie niepewności.

– Biodex System służy do oceny stanu mięśni – ich siły i koordynacji nerwowo – mięśniowej, a także pozwala określić ryzyko wystąpienia kontuzji, takich jak naderwania czy naciągnięcia mięśni. Jest też odpowiedzialny za śledzenie i weryfikowanie postępu w treningu. Wykorzystywany jest do oceny procesu rehabilitacji, umożliwia ocenę obiektywną i rzetelną, a co za tym idzie pozwala precyzyjnie dobierać najbardziej optymalne parametry ćwiczeń usprawniających. Jest to uznany na całym świecie najwyższy standard w odniesieniu do sprzętu pomiarowego i rehabilitacyjnego – opowiedziała Magdalena Ignasiak, fizjoterapeutka Domu Lekarskiego.

https://biznes.pogonszczecin.pl/biodex-system-wymagajacy-ale-niezbedny/

 

Przepisy Kodeksu pracy warunkują kwestię wydawania pasków wynagrodzeń i imiennych raportów miesięcznych. Zgodnie z nimi, na żądanie pracownika, pracodawca jest zobowiązany do wydania stosownej dokumentacji, która stanowiła podstawy wyliczenia wynagrodzenia.

Pracodawcy nie mają obowiązku przekazywania pasków wynagrodzeń swoim pracownikom. Inaczej jest jednak w przypadku imiennych raportów miesięcznych dla osoby ubezpieczonej oraz udostępniania im dokumentów, które były potrzebne do obliczenia wynagrodzenia.

https://biznes.pogonszczecin.pl/czy-pracodawca-ma-obowiazek-wydawac-paski-wynagrodzen/

 

PKO Bank Polski wprowadza karty debetowe z wizerunkami klubów Ekstraklasy. #OficjalnaKartaEkstraklasy będzie dostępna dla wszystkich klientów PKO Banku Polskiego. Kartę będzie można nabyć w placówkach PKO Banku Polskiego, aplikacji IKO, serwisie internetowym iPKO oraz na stronie internetowej www.pkobp.pl. Karta z wyeksponowanym herbem klubów Ekstraklasy, to jedyny taki produkt na rynku.

Już od 22 lutego każdy z klientów PKO Banku Polskiego będzie mógł zamówić kartę z herbem własnego ulubionego klubu Ekstraklasy. Kartę będzie można nabyć w placówkach PKO Banku Polskiego, aplikacji IKO, serwisie internetowym iPKO oraz na stronie internetowej www.pkobp.pl. Do akcji włączyły się: Arka Gdynia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Miedź Legnica, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin i Zagłębie Sosnowiec.

https://biznes.pogonszczecin.pl/2794-2/

 

Sportbm – techniczne wsparcie Akademii Pogoni Szczecin. Codzienne funkcjonowanie naszej akademii to mnóstwo zdarzeń, czynności i kontaktów. Nasi pracownicy i współpracownicy dbają, aby te kwestie były prowadzone na wysokim poziomie. Dlatego korzystamy z sytemu sportbm, który gwarantuje szybką komunikację, stały dostęp do kalendarzy i informacji klubowych oraz wgląd w aktualny stan rozliczeń na linii akademia – zawodnik.

System umożliwia nadanie dostępu dodatkowym opiekunom oraz zawodnikom niepełnoletnim. W razie potrzeby pomocy technicznej w godzinach 9.00 – 17.00 udziela biuro wsparcia sportbm +48 607 770 648 [email protected]. Link do strony: https://sportbm.pl.

https://biznes.pogonszczecin.pl/sportbm-techniczne-wsparcie-akademii-pogoni-szczecin/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe