Wieczór pełen kobiecości i kultury w Rewalu

  • 1.03.2019, 10:58
  • Muzeum Rybołówstwa
Wieczór pełen kobiecości i kultury w Rewalu
Właśnie na taki wieczór z okazji Dnia Kobiet pragnie Państwa zaprosić Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu. Już 8- go marca o godzinie 18:00 w Sali Wystawienniczej w Rewalu gościć będziemy znakomitych artystów, wspólnie z którymi będziemy mogli świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet. Co w programie?

"Kobieta w kulturze, kultura w kobiecie" - wykład autorstwa Doroty Schrammek, autorki powieści określanych przez czytelniczki "życiem pisanych". Pisarka od lat publikuje opowiadania i reportaże w pismach kobiecych. Sympatię czytelników zyskała swoją umiejętnością snucia poruszających kobiece serca historii i braniem na warsztat trudnych tematów.

Jadwiga Adrianowska - malarka, projektantka, inspiratorka, działaczka, odznaczona odznaką honorową Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Poczas tego wieczoru będziemy mogli podziwiać galerię obrazów jej autorstwa pt. "Kobiecość".

Ale to nie koniec atrakcji – aby 8 marca zapisał się w pamięci naszej i Państwa jako wyjątkowy dzień, spotkanie uprzyjemni recital zespołu Soul Brothers.

Panowie z pewnością szukają już odpowiedniego prezentu, który byłby odzwierciedleniem nie tylko uczuć, ale także podziękowaniem za zaangażowanie kobiety w codzienne życie. To dzień, kiedy panowie okazują swoją wdzięczność nie tylko swoim ukochanym, ale także innym kobietom, które są w ich otoczeniu. Panie również chcą uczcić swoje święto tak, aby wyrazić szacunek do samych siebie, nagrodzić się za trud obowiązków codziennych, oddanie rodzinie, pracy, pasji... Jak to zrobić?

Spotkajmy się 8-go marca o godz. 18:00 w Sali Wystawienniczej w Rewalu (ul. Słowackiego 1A). Wstęp wolny.

Spędźmy ten wieczór wspólnie, w towarzystwie pięknych, silnych i wyjątkowych kobiet!

Muzeum Rybołówstwa
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe