NEWSLETTER

  • 25.02.2019, 19:20 (aktualizacja 25.02.2019, 19:27)
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Kolejna porcja nowinek Pogoni Szczecin

 

Za nami spotkanie inaugurujące cykl śniadań biznesowych w 2019 roku. Po raz kolejny nasi goście nie zawiedli, licznie odwiedzając salę GOLD VIP Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie.  Co najważniejsze, stawiając kolejny krok w drodze do wzajemnej integracji i poszerzenia kontaktów w sieci networkingowej.

 

– Nowy rok oznacza nowe wyzwania. Moja firma w tym roku kończy 20 lat, więc mam nadzieję, że jubileuszowy rok będzie obfitował w cenne dla nas wydarzenia. Liczymy na owocną współpracę zarówno z klubem biznesu Pogoni Szczecin, jak i z innymi klubami z terenu całego kraju. Każde spotkanie biznesowe to wartość dodana dla przedsiębiorców, więc z przyjemnością w nich uczestniczę. Cykl śniadań przyniósł już dla mnie wymierne korzyści w postaci porozumienia biznesowego z jedną z firm i wierzę, że na tym nie poprzestaniemy – opowiedział Adrian Buraczyński, Dyrektor Generalny przedsiębiorstwa Magemar Polska Sp. z.o.o.

https://biznes.pogonszczecin.pl/sniadanie-biznesowe-kooperacja-kluczem-sukcesu/

 

Aleksandra Goc jest trenerem umiejętności psychospołecznych, dyplomowanym Coachem i Certyfikowanym Trenerem FRIS®. Ukończyła Szkołę Trenerów Metrum, a także szkolenia z zakresu coachingu, sprzedaży i motywowania zespołu. Gościliśmy ją na ostatnim śniadaniu biznesowym, podczas którego porozmawialiśmy o zakresie jej działalności biznesowej.

https://biznes.pogonszczecin.pl/warto-korzystac-z-dofinansowania/


Prezes Zarządu Pogoni Szczecin SA Jarosław Mroczek w obszernym liście dzieli się z Kibicami najnowszymi ustaleniami w kwestii budowy stadionu. 10 marca odbędzie się ostatni domowy mecz Portowców na obiekcie w obecnym kształcie. Przed nami wiele dużych zmian już w najbliższych tygodniach.

 

Jestem głęboko przekonany, że podzielacie wielką radość, bo wreszcie doczekaliśmy się tej chwili. Jestem też absolutnie pewien, że po zakończeniu wszystkich prac będzie to obiekt, który stanie się nie tylko naszym nowym stadionem, ale wyjątkowym obiektem w naszym mieście, równie podziwianym, jak dzisiaj jest przez wielu podziwiany budynek Filharmonii.

https://biznes.pogonszczecin.pl/10-marca-po-raz-ostatni-w-obecnym-ksztalcie/

 

Klub intensywnie pracuje nad opracowaniem kompleksowego systemu, który umożliwi bezkolizyjne przemieszczenie się wszystkich karnetowiczów na strefę III, czyli do sektorów 15-23. Dokładne zasady zostaną opublikowane 25 lutego, jednakże sam proces przenoszenia miejsc rozpocznie się już po meczu z Zagłębiem Lubin, czyli 10 marca. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby każdy bezproblemowo dokonał przenosin.

https://biznes.pogonszczecin.pl/komunikat-organizacyjny/

 

Bezpłatne wsparcie mentorów, doradców, dostęp do know-how oraz specjalistycznych szkoleń i warsztatów – to oferta dla młodych przedsiębiorców, z której będą mogli skorzystać w ramach programu Szczecin_Up!. Dzięki podjętej współpracy z mentorami, osoby biorące udział w projekcie będą miały szansę na dopracowanie swojego modelu biznesowego i jego dalszy rozwój. Program zakłada również nagrodzenie najlepszych startupów oraz pomoc przedsiębiorcom w wejściu na rynki krajowe i zagraniczne.

https://biznes.pogonszczecin.pl/rusza-nabor-do-nowego-programu-wsparcia-start-upow-szczecin_up/

 

Pierwsze zatrudnienie na warunkach umowy o pracy wiąże się z zestawem wielu nowych obowiązków, ale i przywilejów, które otrzymują obie strony porozumienia. Dni wolne przysługują wtedy już po przepracowaniu miesiąca.

https://biznes.pogonszczecin.pl/pierwszy-urlop-wypoczynkowy/

 

Granatowo-bordowe pozdrowienia!

Paweł Drąg

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe