NEWSLETTER POGONI SZCZECIN

  • 19.02.2019, 12:38 (aktualizacja 19.02.2019 12:47)
  • Paweł Drąg
 NEWSLETTER POGONI SZCZECIN
Nowy rok to nasz czas. Pierwsze w 2019 roku śniadanie biznesowe Pogoń Szczecin Business Club oznacza możliwość wystartowania z wysokiego C z dynamizacją rozwoju waszych firm. Zapraszamy 19 lutego na godzinę 9:00 do sali GOLD VIP Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie.

Dla wielu z was formuła naszych spotkań jest już znana, ale pracujemy nad tym, aby za każdym razem pozytywnie zaskakiwać kolejnymi udogodnieniami, mającymi uatrakcyjnić śniadania. Pamiętajmy jednak, że podstawowym celem jest pielęgnowanie i pogłębianie waszych kontaktów biznesowych, rozwijanie sieci networkingowej, a także współtworzenie atrakcyjnej przestrzeni, gdzie można łączyć przyjemne spędzenie czasu wraz z wymianą doświadczeń i kojarzeniem wszelkich interesów.

https://biznes.pogonszczecin.pl/sniadanie-biznesowe-to-twoj-moment/

 

Na pytanie o wyjątkowość smaku pizzy nie ma żadnych wątpliwości. Sam zresztą stale dogląda, czy jest ona robiona z zachowaniem najlepszych, włoskich wzorców. – Największym sekretem jest serce. Uważam, że nasza pizza jest najlepsza w Szczecinie. Nie byłoby to możliwe, gdybyśmy nie byli w pełni zaangażowani w swoją pracę. To nasza siła i wielki atut. – mówi. Możliwe jednak, że nawet serce nie załatwiłoby aż takich walorów smakowych, gdyby nie fakt, iż składniki tego produktu są pieczołowicie selekcjonowane. – Wszystkie pochodzą z Włoch. Począwszy od neapolitańskiej mąki Caputo, a kończąc na wędlinach, które nie są dostępne w sprzedaży detalicznej. Choćby pikantna i według mnie rewelacyjna Salsiccia. Nie sposób byłoby regularnie przewozić mozzarellę do Polski, ale i z tym problemem poradziliśmy sobie, znajdując firmę, która wiernie odwzorowuje włoski produkt. Mają do tego odpowiedni certyfikat i regularne kontrole z Włoch, więc darzymy ich pełnym zaufaniem. Bazujemy na oryginalnych składnikach i mam z tego powodu wielką satysfakcję.

https://biznes.pogonszczecin.pl/robie-rzeczy-ktore-czuje-w-sercu/

 

Menedżera tworzą nie tylko naturalne cechy osobowości, ale także ciężka praca nad sobą. Na czym to polega? To między innym rola mentorska współpracowników, kursy doszkalające i wszelkiego rodzaju szkolenia, ale i employer branding, który jest wyznawany w danym przedsiębiorstwie. Pomocne są specjalistyczne książki i gruba, czerwona linia oddzielająca pracę od życia prywatnego, aby mieć stałą instancję do odpoczynku psychicznego i ładowania wewnętrznych akumulatorów. Ważne jest także, aby chronić się przed wodą sodową, a sam proces doskonalenia siebie i przedsiębiorstwa był stale motywowany dobrymi pobudkami. Stawanie się lepszym musi przebiegać z myślą nie tylko o sobie, ale i otoczeniu biznesowym. Odnosząc ten opis do standaryzacji oczekiwań względem zawodowych, poważnych sportowców – czy nie można by było napisać o nich coś wielce podobnego?

https://biznes.pogonszczecin.pl/sport-i-biznes-analogie-sukcesu/

 

Z przyjemnością witamy drukarnię offsetową COMgraph wśród partnerów Pogoni Szczecin. Jesteśmy przekonani, że wśród rodziny biznesowej naszego klubu będzie im bardzo dobrze!

Przedsiębiorstwo powstało w 1989 roku. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i stałemu dążeniu do rozwoju wszelkich aspektów pracy zawodowej udało się doprowadzić do sytuacji, kiedy COMgraph stał się czołową drukarnią w północno-zachodniej części Polski.

https://biznes.pogonszczecin.pl/comgraph-jest-z-nami/

 

Osoba posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności może liczyć na szereg uprawnień, które mają za zadanie ułatwić jej funkcjonowanie w miejscu pracy.

Niepełnosprawni należą do tej grupy pracobiorców, którzy są szczególnie chronieni przez przepisy prawa pracy. Wynika to z ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

https://biznes.pogonszczecin.pl/uprawnienia-osoby-niepelnosprawnej/

 

Jesteśmy już po posiedzeniu komisji ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska, podczas której odbyła się dyskusja w kwestii uchwały dotyczącej darmowej komunikacji miejskiej dla kibiców w dniu domowych meczów Pogoni Szczecin.

Przypomnijmy, uchwała była głosowana 30 października 2018 roku, podczas ostatniej sesji poprzedniej kadencji. Wtedy też 4 radnych wstrzymało się od głosu, 7 zagłosowało przeciw, natomiast 8 oddało głosy za. Projekt nr 270/18 dotyczył zmian w sprawie opłat za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Miasto Szczecin, określenia osób uprawnionych do korzystania z bezpłatnych i ulgowych przejazdów oraz zasad taryfowych. 10 grudnia uchwała została opublikowana w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego. Weszła w życie po 14 dniach. Co ta decyzja w zasadzie dla nas oznaczała?

https://biznes.pogonszczecin.pl/uchwala-pod-dyskusja/

Paweł Drąg
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe