Nowogard: Konkurs na „Najładniejszą aranżację świąteczną” - rozstrzygnięty

  • 10.02.2019, 00:16
  • str
Nowogard: Konkurs na „Najładniejszą aranżację świąteczną” - rozstrzygnięty
W piątek, 8 lutego w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie odbyło się spotkanie na którym podsumowano przebieg i wyniki dorocznego już konkursu na „Najładniejszą aranżację świąteczną 2018 roku”.

Członkowie komisji oceniającej aranżacje: Wojciech Szponar, Adam Aniuksztys i Monika Kukiełka z Wydziału Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska omówili zgłoszone projekty i przyjęte kryteria ich oceny. Zgodnie z regulaminem konkursu oceniano ogólne walory dekoracyjne i estetyczne, nawiązanie do tradycji świąteczno-noworocznej oraz oryginalność dekoracji. W kategorii budynek jednorodzinny zgłoszono 5 propozycji a w kategorii balkon budynku wielorodzinnego tylko dwie i w dodatku druga wymagała dointerpretowania regulaminu bo dotyczyła mieszkania bez balkony z dekoracją okna.

Dziwny jest trochę brak zainteresowania konkursem mieszkańców budynków wielorodzinnych bo idąc ulicami szczególnie po zmroku widać, że wielu mieszkańców potrafi zadać sobie wiele trudu i włożyć twórczej inwencji w naprawdę niekiedy bogate i oryginalne dekoracje balkonów i okien.

Konkurs został rozstrzygnięty i 1 miejsce w kategorii domu jednorodzinnego komisja przyznała aranżacji pana Adama Jeska wraz z bonem o wartości 3 tys. zł. W kategorii „balkon” budynku wielorodzinnego bardzo nieznaczną przewagę punktową uzyskała aranżacja pani Moniki Wochny, która odebrała bon o wartości 1 tys. zł.

Wraz a nagrodami głównymi ufundowanymi przez przez Burmistrza Nowogardu Roberta Czaplę wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i podziękowania za uczestnictwo w konkursie i oczywiście zaproszenie do udziału w świątecznej rywalizacji w bieżącym roku.

 

str

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe