"Walentynki w bibliotece"

  • 11.02.2019, 21:07
  • MBP
"Walentynki w bibliotece"
"Walentynki w bibliotece" to jak co roku bardzo intensywny okres w życiu biblioteki. To także najlepszy czas, by przekazywać sobie wzajemnie dowody miłości, szacunku i przyjaźni. Naszym prezentem z okazji tego święta niech więc romantyczny koncert Jerzego Filara, którego publiczność kojarzy z szalenie popularną piosenką "Samba sikoreczka" za którą pan Jerzy Filar otrzymał tytuł laureata 13 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie w 1976.

 Jak się okazało dla autora, był to wstęp do kolejnych nagród m.in. I nagrody w Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz pięknej kariery, która nieprzerwanie trwa do dziś . Być może pamiętacie o tym, jak przed rokiem w mini recitalu gościliśmy pana Jerzego Filara w czasie Jubileuszu 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wówczas także zapowiadaliśmy jego koncert w "miejskiej" na który jednak jak się okazało, przyszło nam poczekać dłużej, niż sądziliśmy. Dziś jednak wszystko jest już dopięte. Zaś pan Jerzy podobnie jak i my nie może doczekać się spotkania z mieszkańcami naszego miasta.

Koncert, na który mamy przyjemność zaprosić Państwa odbędzie się kilka dni po walentynkach w poniedziałek 18 lutego 2019 roku o godzinie 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach. Oczywiście wstęp jak zawsze bezpłatny.

MBP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe