Nowości Pogoni Szczecin

  • 05.02.2019, 23:39
  • Paweł Drąg
Nowości Pogoni Szczecin

Z murawy hybrydowej korzysta już każdy zespół angielskiej Premier League, a także wiele zespołów futbolu amerykańskiego oraz rugby. Do rewolucji hybrydowej dołączyły też takie kluby, jak choćby Real Madryt, FC Barcelona, Paris Saint-Germain, AC Milan i Inter Mediolan, Ajax Amsterdam czy Borussia Dortmund. – Sztuczna trawa sprawia, że boisko jest mocniejsze, stabilniejsze i lepiej się gra w piłkę nożną. To sprawia, że boisko również wygląda lepiej – na oficjalnej konferencji prasowej powiedział Paul Burgess, główny ogrodnik Realu Madryt. Zasada działania boiska hybrydowego jest prosta. Niewielka ilość syntetycznej, skręconej przędzy jest szyta naturalnym trawiastym boiskiem, w celu jej wzmocnienia. Gdy trawa rośnie, przeplata się z syntetyczną tkaniną, wzmacniając powierzchnię i poprawiając stabilność. Przędza również przyspiesza odbudowę murawy, umożliwiając lepsze odwadnianie i jednocześnie zwiększa wytrzymałość boiska. Kolejnym plusem jest zabezpieczenie systemu korzeniowego. Dodatkowa warstwa chroni korzenie naturalnej murawy zarówno przed mrozem, jak i skrajnym upałem.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/hybryda-powiew-nowoczesnosci-na-boiskach/

 

Na mocy obustronnego porozumienia z przyjemnością witamy firmę Nordweco Sp.z o.o. w biznesowej rodzinie Pogoni Szczecin. Przedsiębiorstwo zajmuje się dostawą profesjonalnych urządzeń audiowizualnych oraz kompleksowych rozwiązań składających się z systemów projekcji wizyjnej, nagłośnienia, tłumaczeń symultanicznych, centralnego sterowania i innych. Firma specjalizuje się także w produkcji i sprzedaży multimedialnej pracowni językowej. Tuż po podpisaniu umowy porozmawialiśmy z Pawłem Komarem, dyrektorem handlowym marki.

 

Jesteście jednym z pierwszych w Polsce nieprzerwanie istniejących producentów multimedialnych pracowni językowych. Podejrzewam, że wiązało się to z wieloma wyzwaniami, które niejednokrotnie były bardzo trudne do przebrnięcia. Rzeczywiście tak było?
Myślę, że każdy początek działalności wiąże się z poważnymi wyzwaniami, którym trzeba sprostać. W naszym przypadku zdarzało się choćby tak, że prototyp, z racji zapotrzebowania rynku, był testowany już u klienta, więc można pokusić się o stwierdzenie, że na „żywym organizmie”. Zdecydowanie zaliczyłbym to do najtrudniejszych chwil, ale w miarę rozwoju tego produktu, o którym rozmawiamy, a więc multimedialnej pracowni, powstawały kolejne jego wersje. Obecnie możemy już z pełną stanowczością uznać, że jest w pełni konkurencyjny na rynku i nadal mocno rozwojowo. Mamy też poczucie, iż jesteśmy w czołówce ogólnopolskich firm zajmujących się tą branżą, co napawa nas dumą i wyzwala dodatkowy bodziec do pracy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/chcemy-przewidywac-i-wyprzedzac/

 

Podsumowujemy jesienną odsłonę naszej akcji „granatowo-bordowa krew”. Przypomnijmy, od 10 września do końca listopada oddawaliście krew i jej składniki w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Jako rekompensatę za ten „ubytek” wręczaliśmy Wam bilety na mecze Dumy Pomorza.

 

Kibice Pogoni, jak zawsze zresztą, ponownie stanęli na wysokości zadania, w znaczący sposób wspierając szczytny cel. Wspólnymi siłami oddaliście 93,054 l krwi i jej składników. Najhojniejsza fanka przelała 900 ml, zaś dawca 1800 ml.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/2513-2/

 

Wtedy wchodzi ona. Cała na granatowo-bordowo. O czym mowa? Znów potrzebujemy waszej krwi! Już od piątku, 1 lutego, startujemy z kolejną edycją akcji „Granatowo-Bordowa krew”. Krew lub jej składniki będzie można oddawać do końca kwietnia. Nagrodą za udział w szlachetnej inicjatywie jest możliwość każdorazowego otrzymania darmowego biletu na mecz Pogoni. To nie wszystko – dla najhojniejszych przewidziane są dodatkowe niespodzianki. M.in. będą to karnety na spotkania drużyny w kolejnym sezonie!

 

Co należy zrobić, aby wziąć udział w akcji? W Centrum Krwiodawstwa (al. Wojska Polskiego 80/82) przy oddawaniu krwi należy podać hasło „Pogoń Szczecin”. Otrzyma się wtedy specjalne zaświadczenie, uprawniające do odbioru bezpłatnego zaproszenia na wybrany mecz Pogoni w Szczecinie w trwającym sezonie. Co jednak istotne, zaświadczenie będzie można wymienić na bilet na mecz Pogoni tylko w oficjalnych punktach sprzedaży.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nadciaga-granatowo-bordowa-krew/

 

Nowy rok to nasz czas. Pierwsze w 2019 roku śniadanie biznesowe Pogoń Szczecin Business Club oznacza możliwość wystartowania z wysokiego C z dynamizacją rozwoju waszych firm. Zapraszamy 19 lutego na godzinę 9:00 do sali GOLD VIP Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie.

 

Śniadania biznesowe to szerokozakresowy projekt, który nieustannie się rozwija; również dzięki waszej obecności i zaangażowaniu w proces budowy zwartego środowiska szczecińskich przedsiębiorców. Chcesz do niego dołączyć i wiedzieć więcej i szybciej?

Udział w śniadaniu musi być poprzedzony rejestracją na stronie wydarzenia, pod tym linkiem – www.pogonszczecin.tickerence.com

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sniadanie-biznesowe-to-twoj-moment/

 

W końcu następuje ten czas. Otrzymujesz urlop, zajmujesz się wszelkimi formalnościami i przed tobą staje już tylko wizja wyjazdu i cieszenia się wszelkimi korzyściami odpoczynku. Zapewne większość z nas oddycha wtedy z ulgą, bo i co złego mogłoby się wtedy stać? Tymczasem może wydarzyć się jeszcze bardzo wiele…

 

Odwołać pracownika z urlopu można tylko wtedy, jeśli:
– nastąpiły okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili rozpoczęcia urlopu wypoczynkowego, bądź pracodawca nie mógł przewidzieć konieczności obecności pracownika w zakładzie zatrudnienia
– powrót pracownika jest niezbędny dla zapewnienia prawidłowego toku pracy z uwagi na posiadane przez niego kwalifikacje

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/czy-mozna-nakazac-pracownikowi-przerwanie-urlopu/

 

Analogicznie jak w roku ubiegłym spieszymy z bardzo dobrą informacją dla kibiców Pogoni Szczecin. Unity Line przygotowało specjalnie dla was ofertę 10% zniżki na oferty z cennika podstawowego!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/2508-2/

Paweł Drąg
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe