Pogoń Szczecin - co nowego?

  • 29.01.2019, 23:29 (aktualizacja 07.02.2019, 23:36)
  • Paweł Drąg
 Pogoń Szczecin - co nowego?
Najnowsze informacje o szczecińskiej Pogoni

W trakcie II zwyczajnej sesji Rady Miasta Szczecin miało miejsce głosowanie nad budżetem miasta na 2019 rok. Z punktu widzenia osób bliskich Pogoni Szczecin było to szczególnie istotne, ponieważ w projekcie zostało uwzględnione zwiększenie budżetu, z przeznaczeniem na budowę docelowego kompleksu stadionowego.

 

– Po głosowaniu. Zwiększone środki na budowę stadionu i CSDiM zatwierdzone! Dziękuję tym wszystkim radnym, którzy rozumieją jak niezbędną jest ta inwestycja! Łączy nas piłka a w tym upodobaniu na szczęście nie ma miejsca na politykę – na gorąco, tuż po głosowaniu, skomentował tę decyzję Jarosław Mroczek, Prezes Zarządu Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/budzet-przyjety/

 

Przed nami kolejny rok, w którym dobro Akademii Pogoni Szczecin będzie stało u nas na czołowych miejscach w codziennym funkcjonowaniu klubu. Pogoń tworzą tysiące osób, dla których Duma Pomorza jest zarazem nieskończoną pasją, jak i wielką miłością. Nie byłoby tego jednak bez długofalowej wizji, w której dzieci odgrywają najważniejszą rolę.

 

W Szczecinie krok po kroku rozwija się jeden z najlepszych ośrodków szkolących dzieci i młodzież w Polsce. Niedługo rozpocznie się budowa nowego stadionu, a także Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży. Odważnie spoglądamy w przyszłość, stawiając przed sobą coraz to ambitniejsze cele. Chcemy, abyś był tego częścią. W tym wszystkim szukamy też najwięcej możliwości do pozyskiwania środków na działalność. Stąd też prośba o przekazanie 1% podatku na wsparcie naszej działalności.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pomoz-akademii-pogoni-szczecin/

 

Holender Joost Burger z firmy Catapult Sports odwiedził zgrupowanie zawodników Dumy Pomorza w Belek. Wspólnie z trenerami przygotowania fizycznego Pogoni Rafałem Burytą i Piotrem Szumiłą wymieniali uwagi na temat nowo zakupionego przez klub systemu.

 

Jestem naukowcem sportowym. Wiele klubów przebywa w Turcji na zgrupowaniach przedsezonowych. Moja firma z częścią z nich współpracuje, tak jak z Pogonią, która dysponuje najnowszą wersją Catapulta. Ja jestem tu po to, aby odpowiadać na pytania dotyczące systemu i pomagać. Mamy cały zespół naukowców, jest więc nas kilku. Każdy poleciał w inne miejsce. Jeden z kolegów jest w Marbelli w Hiszpanii, kolejny w Dubaju, następny w Dosze w Katarze, ja w Belek. Obsługujemy wiele klubów. Nasi klienci są w Rosji, Chorwacji, Polsce, na Węgrzech i w innych krajach. Staram się każdemu pomóc, choć przyznam, że ze względu na liczbę klubów trudno jest być wszędzie – mówi Joost Burger z firmy Catapult Sports.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/swiatowy-lider-w-analityce-sportowej/

 

Konstytucja RP zapewnia prawo do bezpiecznej pracy każdemu obywatelowi podejmującemu zatrudnienie na terytorium Polski. Uzupełniają to ewentualne sankcje z Kodeksu Karnego, według którego dobrem chronionym tymi przepisami są życie i zdrowie pracownika, a także jego prawo do wykonywania pracy w bezpiecznych i higienicznych warunkach.

 

W razie naruszenia tych praw odpowiedzialność za zadośćuczynienie staje zazwyczaj po stronie pracodawcy, jednakże nie we wszystkich przypadkach. Często też spada to na osoby bezpośrednio upoważnione przez niego do kierowania pracownikami lub pełniące funkcje kontrolne i nadzorcze z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W tym przypadku nie jest potrzebne żadne pisemne upoważnienie. Ten obowiązek i odpowiedzialność wynika z samego faktu pełnienia kierowniczej funkcji.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kto-odpowiada-za-wypadek-przy-pracy/

 

Paweł Drąg
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe