BEZPIECZNE FERIE Z GRYFICKĄ POLICJĄ

  • 30.01.2019, 11:18 (aktualizacja 04.02.2019, 11:22)
  • KPP Gryfice
BEZPIECZNE FERIE Z GRYFICKĄ POLICJĄ
Jak bezpiecznie spędzić ferie? Jakich miejsc unikać? - to niektóre z pytań, na które odpowiadali gryficcy policjanci podczas spotkania z dziećmi i młodzieżą przed zimowym wypoczynkiem. W ramach działań „Bezpieczne ferie 2019” funkcjonariusze rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie. Wszystko po to, by nasze pociechy podczas ferii bezpiecznie wypoczęły, a po 2 tygodniach beztroski całe i zdrowe wróciły do szkoły.

Policjanci z Gryfic włączyli się w działania ogólnopolskiej akcji "Bezpieczne ferie 2019". Podczas spotkań które odbyły się w szkołach na terenie powiatu gryfickiego jeszcze przed zimowym odpoczynkiem policjanci rozmawiali o zasadach bezpieczeństwa w trakcie zimowych zabaw i bezpiecznym spędzaniu wolnego czasu. Podczas spotkań z dziećmi dowiedziały się one między innymi jak zachowywać się w kontakcie z nieznajomymi, jak unikać zagrożeń w Internecie, a także jak być asertywnym w przypadku zaproponowania zażycia narkotyków, dopalaczy, alkoholu czy papierosów. Spotkania te mają na celu uświadamianie młodym ludziom o istniejących zagrożeniach oraz sposobach ich unikania.

W spotkaniu które odbyło się w Gryficach na hali widowiskowo-sportowej uczestniczył policyjny pies Fado wraz z przewodnikiem, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i był główną atrakcją spotkania.
Funkcjonariusze, nie zapomnieli także o najmłodszych, którzy czas wolny w trakcie ferii spędzają na świetlicach wiejskich.

KPP Gryfice

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe