„Sytuacja zwierząt - prawo a rzeczywistość”.

  • 24.01.2019, 23:58 (aktualizacja 25.01.2019, 00:03)
  • MBP w Nowogardzie
„Sytuacja zwierząt - prawo a rzeczywistość”.
23 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowogardzie, odbyła się debata społeczna – „Sytuacja zwierząt - prawo a rzeczywistość”. Organizatorami spotkania byli funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nowogardzie na czele z kom. Dorotą Zając.

Debatę uroczyście otworzyła dyrektor MBP – Pani Aneta Wysoszyńska, po czym oddała głos moderatorce spotkania Pani Jadwidze Cicheckiej – wiceprezes nowogardzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W spotkaniu wzięli również udział Pani Monika Kukiełka (Wydział Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska UM), Pani Karina Mazur –inspektor w OTOZ Animals, lek. wet. Zdzisław Czerwiński – powiatowy lekarz weterynarii, Pani Marta Tysiąc – Stępień - kierownik Komunalnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach, Pani Ewa Grabowska - Inspektor ds. Ochrony Zwierząt OTOZ Animals.

Podczas dyskusji przedstawiciele przypomnieli o podstawowej wiedzy na temat praw zwierząt. W trakcie debaty omówiono również kroki jakie należy podjąć by zgłosić akt przemocy wobec zwierzęcia. Zgromadzeni zadawali mnóstwo pytań, dzielili się swoimi doświadczeniami. W spotkaniu wzięło udział ponad sto osób, co jest ogromnym sukcesem. Cieszymy się, że los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny dla tak wielu osób. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do udziału w innych prozwierzęcych akcjach w naszej Bibliotece.

MBP w Nowogardzie

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe