Nowogard – konsultacje w sprawie marketów

  • 24.01.2019, 20:54
  • UM Nowogard
Nowogard – konsultacje w sprawie marketów
We wtorek, 22 stycznia br. w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie odbyła się konferencja prasowa, podczas której zastępca burmistrza - Krzysztof Kolibski oraz Paweł Krugły z Wydziału Architektury, Budownictwa i Planowania Przestrzennego poinformowali o wnioskach w sprawie budowy w Nowogardzie dwóch marketów budowlanych. Wnioskodawcy chcą postawić dwa obiekty o pow. ok. 1800 w obrębie skrzyżowania ul. Gen. Bema i Armii Krajowej zaś market o powierzchni ok. 5000 mkw miałby powstać za salonem Toyoty przy ul. 3 Maja.

Burmistrz Robert Czapla od lat przeprowadza konsultacje społeczne w sprawach ważnych dla gminy i mieszkańców. Odbyły się one w sprawie dotyczącej m.in. budowy marketu spożywczego na osiedlu Bema, ferm norek, masztów telefonii komórkowej czy pomnika przy Placu Wolności. Teraz mieszkańcy wypowiedzą się w sprawie budowy wielkopowierzchniowych marketów budowlanych.

- Chcemy poznać opinię mieszkańców Nowogardu dlatego w sprawie budowy marketów przeprowadzimy konsultacje społeczne - powiedział zastępca burmistrza Krzysztof Kolibski.

Konsultacje z udziałem ankieterów z urzędu, którzy odwiedzą mieszkańców Nowogardu, rozpoczną się w ciągu najbliższych dni. Szczegółowy harmonogram wizyt ankieterów opublikujemy na stronie Urzędu Miejskiego. Konsultacje w sprawie budowy marketów potrwają około 2 tygodni. (BS, fot.BS/UM)

UM Nowogard
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe