27 finał WOŚP w Płotach

  • 18.01.2019, 22:45 (aktualizacja 23.01.2019, 23:39)
  • Stanisław Razmus
27 finał WOŚP w Płotach
Sztab tegorocznego 27 finału WOŚP w Płotach zorganizowany został w Hali Widowiskowo-Sportowej Rega Arena. Na terenie hali odbywały się i,prezy sportowe i artystyczne – występy głównie miejscowych artystów ale też i przyjezdnych. Przygotowano też stoiska z poczęstunkiem i upominkami oraz pokazami rękodzieła, w których każdy mógł spróbować swoich możliwości.

Jak co roku strażacy z OSP Płoty zorganizowali pokaz sprzętu i udzielania pierwszej pomocy.

Ciekawą propozycję zaprezentował Klub Miłośników Klocków LEGO – wystawę eksponatów poświęconych filmom z serii „Piraci z Karaibów” – niektóre z nich to prawdziwe cudeńka wymagające do złożenia dużej wiedzy i cierpliwej umiejętności.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to zbiórka pieniędzy przeznaczonych na szlachetny cel. W tej działalności najważniejsi są wolontariusze którzy nie bacząc na nie zawsze przyjazne warunki atmosferyczne z pełną determinacją dbają o zapełnianie puszek przez mieszkańców. Kolejną formą są okolicznościowe licytacje przedmiotów lub usłu przekazywanych przez darczyńców.  Hitem tegorocznej licytacji w Płotach okazał się „Fotel burmistrza” a dokładniej możliwość spędzenia jednego dnia w roli burmistrza Płotów. Wylicytowana kwota 2 tys. złotych okazała się najwyższą kwotą za wylicytowany „przedmiot” w powiecie gryfickim.

Ukoronowaniem stał się tradycyjny bieg „Policz się z cukrzycą” losowanie wśród uczestników biegu okolicznościowych pamiątek oraz „światełko do nieba” – zgodnie z taradycją przygotowane przez strażaków z OSP Płoty.

Zapraszam do fotograficznej relacji:

Stanisław Razmus

Zdjęcia (154)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe