Noworoczne spotkanie gryfickiego PSL

  • 20.01.2019, 20:45
  • Stanisław Razmus
Noworoczne spotkanie gryfickiego PSL
W Motelu 32 w Gryficach odbyło się noworoczne spotkanie działaczy PSL s powiatu gryfickiego w towarzystwie zaproszonych gości – samorządowców i sympatyków organizacji. Wśród obecnych znaleźli się wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego i prezes PSL w województwie zachodniopomorskim Jarosław Rzepa, starosta gryficki Ryszard Chmielowicz wraz z przewodniczącą Rady Powiatu Gryfickiego Agnieszką Mackojć, burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Krzysztofem Tokarczykiem oraz burmistrz Płotów Radosław Mackiewicz w towarzystwie wiceburmistrz Edyty Podgórskiej i przewodniczącej Rady Miejskiej Iwony Taśmińskiej.

Gospodarz spotkania prezes Zarządu Powiatowego PSL w Gryficach Stanisław Gnosowski wspólnie Waldemarem Wawrzyniakiem wicestarostą Powiatu Gryfickiego na wstępie zaprosili zebranych do odśpiewania hymnu Polskiego Stronnictwa Ludowego a następnie minutą ciszy uhonorowano pamięć zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

W okolicznościowym wystąpieniu prezes Stanisław Gnosowski nawiązał do niedawnych wyborów samorządowych, pogratulował wyboru członkom PSL którzy zdobyli w tych wyborach mandaty ale jednocześnie przypomniał, że już w maju czekają nas wybory do europarlamentu, a prawdopodobnie w październiku ważne dla PSL wybory do Sejmu RP. Wspomniał o programie, z jakim idzie do wyborów PSL i potrzebie ciężkiej pracy na rzecz jak najlepszego wyniku dla PSL w tym sukcesu w wyborach parlamentarnych Jarosławowi Rzepie.

Wicemarszałek i prezes PSL województwa zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa w swoim wystąpieniu dziękując za głosy oddane na jego osobę wspomniał o coraz liczniejszych inwestycjach, realizowanych na terenie powiatu gryfickiego życząc jednocześnie aby strumień środków jaki płynie do naszego powiatu nie zanikał zapowiadając jednocześnie, że w miarę swoich kompetencji będzie wspierał inicjatywy podejmowane w naszym regionie.

Noworoczne spotkanie to także okazja do uroczystego wręczenia legitymacji nowym członkom którzy w ostatnim okresie zasilili szeregi partii.

Część oficjalną zakończyły wzajemne życzenia z symbolicznym przełamaniem się opłatkiem i okazja do spędzenia czasu we wspólnym gronie.

Stanisław Razmus

Zdjęcia (39)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe