Spotkanie wigilijne strażaków z OSP z gminy Gryfice

  • 17.12.2018, 23:21
  • str
Spotkanie wigilijne strażaków z OSP z gminy Gryfice
W sobotę 15 grudnia w pałacu " Ptaszynka" w Rybokartach odbyło się doroczne spotkanie wigilijne strażaków OSP z gminy Gryfice. Spotkanie z udziałem przedstawicieli władz samorządowych oraz służb mundurowych poprowadził prezes Zarządu Gminnego OSP, burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł.

W okolicznościowym wystąpieniu prezes dokonał oceny działania OSP w Gryficach, podkreślił dobrą współpracę z Państwową Strażą Pożarną a także z pozostałymi służbami ja Policja i Nadleśnictwo Gryfice. Podziękował strażakom za dobrą, aktywną społeczną służbę społeczeństwu oraz życzył pomyślności i sukcesów w nowym roku.

Po części oficjalnej wszyscy składali sobie wzajemnie życzenia świąteczne i noworoczne aby wspólnie kontynuować spotkanie przy obficie zastawionym stole, aby w o kresie świątecznym w nowym roku wszystkim strażakom i ich bliskim towarzyszyło szczęście i pomyślność.

str

Zdjęcia (19)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe