BURMISTRZ NOWOGARDU

  • 18.01.2019, 23:30 (aktualizacja 18.01.2019, 23:41)
  • UM Nowogard
BURMISTRZ  NOWOGARDU
ogłasza konkurs pt. "Najładniejsza elewacja i najładniejsze otoczenie budynków wielorodzinnych wykonane w roku 2018".

Konkurs kierowany jest do właścicieli budynków wielomieszkaniowych – osób fizycznych lub prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej. Celem konkursu jest propagowanie estetycznego wyglądu budynków położonych na terenie Miasta Nowogard oraz kształtowanie postawy współodpowiedzialności mieszkańców za estetykę  i wizerunek miasta.

Z udziału w konkursie wyłączone są budynki wchodzące w skład mieszkaniowego zasobu gminy Nowogard.

Do konkursu mogą być zgłaszane budynki, w których zostały przeprowadzone prace polegające na przebudowie, remoncie lub termomodernizacji obejmujące w swym zakresie elewacje budynku.  Zgłaszać można budynki, w których te prace zostały zakończone do 31.12.2018 r.

 

Nagroda główna dla zwycięscy konkursu wynosi 10.000,- .

oraz dwa wyróżnienia po 1.000- zł .

Zgłoszenia do konkursu należy składać w terminie do dnia 31 maja 2019 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, Plac Wolności 1 w Biurze Obsługi Interesanta (w przypadku zgłoszenia za pośrednictwem poczty należy kierować na adres: Urząd Miejski w Nowogardzie, Plac Wolności 1, 72-200 Nowogard; za termin zgłoszenia przyjmuje się datę stempla pocztowego). Kwestionariusz zgłoszeniowy oraz wzory oświadczeń dostępne są na stronie internetowej BIP Urzędu Miejskiego w Nowogardzie oraz w Biurze Obsługi Interesanta.

Zasady Konkursu określone są w Regulaminie Konkursu przyjętym i zatwierdzonym Zarządzeniem nr 3/2019 Burmistrza Nowogardu z dnia 09 stycznia 2019 r. dostępnym na stronie internetowej bip oraz Biurze  Obsługi Interesanta.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

UM Nowogard

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe