III Turniej Halowy Drużyn Młodzieżowych Im. Władysława Klusarczyka ,, Płoty Ferie Cap 2019"

  • 18.01.2019, 23:15
  • Grzegorz Ratajczyk
III Turniej Halowy Drużyn Młodzieżowych   Im. Władysława Klusarczyka ,, Płoty Ferie Cap 2019"
Zarząd LKS Polonia Płoty informuje, że III Turniej Halowy Drużyn Młodzieżowych Im. Władysława Klusarczyka ,, Płoty Ferie Cap 2019" zostanie rozegrany w dniu 26 stycznia 2019 roku o godz. 10.00 na Hali Sportowo - Widowiskowej Rega Arena w Płotach. W turnieju weźmie udział osiem drużyn młodzika, czyli rocznik 2006 i młodsi.

Celem imprezy jest popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży oraz organizacja corocznego turnieju /memoriału/ poświęconego pamięci Honorowego Obywatela Gminy Płoty Pana Władysława Klusarczyka, który był bardzo szanowany nie tylko przez byłych i obecnych zawodników LKS Polonia Płoty ale również przez ogół mieszkańców naszej miejscowości. Był człowiekiem otwartym na pomysły młodzieży, podziwiany za ogrom pracy włożonej w szkolenie zawodników. Pan Władysław to nestor płotowskiej piłki, wieloletni szkoleniowiec, prezes klubu, działacz, piłkarz i wychowawca wielu pokoleń oraz założyciel piłkarstwa w Płotach po roku 1957.           

 

W turnieju wezmą udział zawodnicy urodzeni w roku 2006 i młodsi.

1. AP KP Przecław

2. MKS Sparta Gryfice

3. AP Champions Gryfino

4. LKS Pomorzanin Nowogard

5. Football Academy Gryfice

6. LZS Błękitni Trzygłów

7. MKS Flota Świnoujście

8. LKS Polonia  Płoty

Grzegorz Ratajczyk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe