Rusza XXIII edycja konkursu "Bieg po Indeks"

  • 18.01.2019, 22:41
  • Politechnika Koszalińska
Rusza XXIII edycja konkursu "Bieg po Indeks"
Politechnika Koszalińska i Urząd Miejski w Koszalinie są organizatorami XXIII edycji konkursu „Bieg po Indeks”. Konkurs prowadzony jest z wykorzystaniem nowoczesnych technik internetowych.

Udział w „Biegu...” pozwoli uczniom sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności oraz lepiej przygotować się do egzaminu maturalnego. Nagrodami dla laureatów będą dyplomy oraz nagrody finansowe w wysokości: 500, 750 i 1.000 złotych.
Trzem najlepszym w rankingu laureatom, którzy podejmą studia na Politechnice Koszalińskiej, przyznane zostaną nagrody w wysokości: 2.000, 2.500 i 3.000 złotych na semestr, wypłacane w formie comiesięcznego stypendium przez pierwszy semestr studiów.
W tegorocznej edycji dodatkowo nagrodzonych zostanie trzech najlepszych laureatów ze szkół technicznych. Nagrody finansowe otrzymają także nauczyciele, których podopieczni zajmą miejsca od pierwszego do trzeciego. Trzy najlepsze szkoły również otrzymają nagrody rzeczowe.
Konkurs realizowany jest w trzech etapach. Pierwsze dwa – w oparciu o wykorzystanie metod i technologii kształcenia na odległość, trzeci etap, czyli finał – w formie pisemnej.
Szkoły zainteresowane udziałem swoich uczniów w „Biegu...” mogą kontaktować się drogą mailową: [email protected] Terminy: pierwszy etap – od 25 lutego do 17 marca br., drugi etap – od 18 marca do 24 marca br.
Finał tegorocznej edycji „Biegu po Indeks” odbędzie się 29 marca br., o godz. 11 w auli kampusu Politechniki Koszalińskiej przy ulicy Śniadeckich 2, natomiast rozdanie nagród – 5 kwietnia br., o godz. 11, w sali konferencyjnej numer 300 Urzędu Miejskiego w Koszalinie (Rynek Staromiejski 6-7).

Zdjęcia: Adam Paczkowski/Politechnika Koszalińska

Na  zdjęciach: W finale ubiegłorocznej edycji konkursu "Bieg po Indeks" wzięło udział ponad 200 uczniów z regionu.

Politechnika Koszalińska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe