Jasełka w płotowskim Domu Kultury

  • 11.01.2019, 23:26
  • Stanisław Razmus
Jasełka w płotowskim Domu Kultury
W czwartek 10 stycznia w Domu Kultury w Płotach odbyło się gminne kolędowanie z udziałem burmistrza Płotów Radosława Mackiewicza. Na widowni zobaczyliśmy też Edytę Podgórską - wiceburmistrz Płotów, Renatę Gródecką - dyrektor MOS w Waniorowie oraz Prezesa Zarządu Powiatowego OSP Franciszka Gródeckiego oraz licznie przybyłych mieszkańców i przyjaciół płotowskiego Domu Kultury.

Gminne kolędowanie składało się z trzech części zróżnicowanych pod względem repertuaru i wykonawców. W pierwszej części popularne kolędy zaśpiewały dzieci z Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca z MGOKiS, w drugiej części zobaczyliśmy jasełkowe widowisko w wykonaniu młodzieży z MOS w Waniorowie. Młodzi artyści z Waniorowa swoje widowisko prezentują na różnych scenach i co ważne zawsze nagradzani są gorącymi brawami – najbliższy występ zaplanowany jest w Gminnym Domu Kultury w Radowie Małym.

„Wisienką na torcie” jak to określił prowadzący koncert Łukasz Rachubiński był występ Zespołu Wokalnego SWEETS z Gryfic. Panie zaprezentowały się w świątecznym repertuarze na który złożyły się nie tylko najpiękniejsze polskie kolędy - zarówno te bardzo znane jak i te rzadko pojawiające się w popularnych prezentacjach a w domowych wykonaniach niemal całkiem zapomniane – ale też najpiękniejsze świąteczne utwory z repertuaru międzynarodowego głównie amerykańskie ale też ukraińskie.

Koncert Zespołu SWEET spotkał się z bardzo gorącym przyjęciem płotowskiej publiczności, nie obyło się bez bisu. Na koniec panie zostały obdarowane słodkim upominkiem i czerwoną różą.

Stanisław Razmus

Zdjęcia (26)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe