Politechnika Koszalińska stawia na nowoczesność

  • 08.01.2019, 11:41 (aktualizacja 08.01.2019, 11:47)
  • Politechnika Koszalińska
Politechnika Koszalińska stawia na nowoczesność
Atrakcyjne szkolenia i zajęcia warsztatowe dla studentów, staże i wizyty studyjne w firmach wdrażających nowoczesne technologie i rozwiązania organizacyjne, udział w seminariach prowadzonych przez naukowców z zagranicy i wprowadzenie zmian w sposobie zarządzania uczelnią - to tylko część zadań realizowanych w ramach wieloletniego projektu podniesienia jakości i dostępności oferty edukacyjnej Politechniki Koszalińskiej i zmian w organizacji uczelni.

Program zintegrowanych działań na rzecz zwiększenia jakości i efektywności kształcenia na Politechnice Koszalińskiej” – tak brzmi pełna nazwa projektu - to ogromne, wieloetapowe i wielopłaszczyznowe przedsięwzięcie, którego celem jest wzrost jakości, skuteczności i dostępności oferty edukacyjnej uczelni i usprawnienie zarządzania całą instytucją.
To cały wachlarz działań, które zmienią naszą uczelnię. Dzięki nim będzie ona jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby otoczenia – podkreśla dr inż. Artur Wezgraj, kanclerz Politechniki Koszalińskiej.
Realizacja projektu obliczona jest na cztery lata i potrwa do końca sierpnia 2022 roku. Całkowity koszt wyniesie około 12 milionów złotych i niemal w całości zostanie sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Na zdjęciach: (od góry)
1. Szkolenie dotyczące analizy nieliniowej problemów inżynierskich z wykorzystaniem systemu ANSYS. 
2. Studenci kierunku Inżynieria Środowiska w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie. 
3.  Na budowie drogi szybkiego ruchu z Krakowa do Zakopanego.               

Zdjęcia: Politechnika Koszalińska  

Politechnika Koszalińska

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe