Spotkanie opłatkowe Związku Kombatantów

  • 14.12.2018, 11:37
  • str
Spotkanie opłatkowe Związku Kombatantów
Opłatkowe spotkania to utrwalona już tradycja przeżywania Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku w gronie przyjaciół i znajomych. W czwartek 12 grudnia, w Gryfickim Domu Kultury odbyło się opłatkowe spotkanie członków Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Szczecinie Koło Gryfice.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, przedstawiciele władz samorządowych z burmistrzem Gryfic Andrzejem Szczygłem i Przewodniczącym Rady Miejskiej Krzysztofem Tokarczykiem oraz służb mundurowych. Po okolicznościowych wystąpieniach zebrani przełamując się opłatkiem składali sobie życzenia wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia zdrowych, wesołych i pełnych nadziei świąt, oraz powodzenia w Nowym Roku.

Bożonarodzeniowy nastrój podkreślił koncert Chóru Viola pod kierownictwem Michała Bierwiaczonka.

str

Zdjęcia (20)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe