ROZMAWIALI O BEZPIECZEŃSTWIE I ZASADACH NABORU DO SŁUŻBY W POLICJI

  • 22.12.2018, 19:17 (aktualizacja 03.01.2019, 23:24)
  • KPP Gryfice
ROZMAWIALI O BEZPIECZEŃSTWIE I ZASADACH NABORU DO SŁUŻBY W POLICJI
Policjanci z KPP w Gryficach odwiedzali szkoły z powiatu gryfickiego i rozmawiali z młodzieżą o bezpieczeństwie w okresie przerwy świąteczno – noworocznej. Mundurowi przypominali podstawowe zasady bezpieczeństwa, a także przekazywali informacje dotyczące naboru do służby w policji.

W ostatnich dniach mundurowi z Gryfic odwiedzali szkoły i przypominali młodzieży o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku podczas zbliżającej się przerwy świąteczno-noworocznej. Mundurowi poruszyli m.in. kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz rozmawiali na temat cyberprzemocy i bezpiecznego korzystania z internetu.

Podczas prowadzonych spotkań z młodzieżą nie sposób było pominąć zagrożeń, jakie niesie ze sobą zażywanie dopalaczy i narkotyków, a także problematyki odpowiedzialności prawnej nieletnich.

Policjanci przekazywali również młodym ludziom informacje dotyczące zasad przyjęcia do służby w policji i przebiegu kariery zawodowej.

 

Zachęcając do wstąpienia w szeregi Policji, przekazywali materiały informacyjne w formie folderów i ulotek.

KPP Gryfice

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe